نتایج جستجو برای عبارت :

بامداد هفدهم ابان نودو هشت

دیشب حوالی یک و نیم خوابیدم ... ۲و ربع تا دو نیم ... دقیق یادم نیست همین حوالی ها بود که با لرزش زیرم از خواب پریدم و سریع نور گوشی ام رو به لامپ اتاق انداختم که دیدم داره برای خودش اینور و اونور میره پریدم ک خانواده رو ب خاطر زلزله بیدار کنم ک درم باز شد و برادرم هم امده بود منو بیدار کنه ...گویا لحظه ای ک پشت میز مطالعه اش بوده تکان شدیدی خورده بود ... 
شب را پایین خوابیدم ...
دقت که میکنم امسال چهارمین باره ک زلزله میاد و دیشبی شدید تر بود ....
من میگم ش
ایا ۱۵ آبان ۹۸ تعطیل است | اخرین خبرها از تعطیلی روز 15 ابان ماه 
۱۵ آبان سال ۹۸ تعطیل است یا نه
در این مطلب از وبلاگ تاپ نیوز موضوع و علت تعطیلی روز پازدهم ابان سال 1398 در بخش اخرین خبرهای وبلاگ تاپ نیوز بررسی می شود
ادامه مطلب
آذر با شهریور = نیروبخش 
آذر با مهر =لذت بخش 
آذر با ابان = کارد و پنیر 
آذر با آذر = لذت توام با آشوب 
آذر با دی = مغایرت زیاد 

دی با فروردین =با جدل 
دی با اردیبهشت = زندگی با آینده ای زیبا 
دی با خرداد  =  پیوندی سخت 
دی با تیر =پیوندی با شکوه 
دی با مرداد = اختلاف زیاد 
دی با شهریور = عجیب 
دی با مهر = برنده ای ندارد 
دی با ابان = خیلی عجیب 
دی با آذر = نامناسب 
دی با دی = طولانی و پا برجا 
دی با بهمن = کمی مخوف 
دی با اسفند =عشقی و شهوانی 

بهمن با ار
سر و کله بامداد از سال اول دانشگاه- کلاس گفت و شنود 1 پیدا شد، با مراسم چهل منبر
بامداد برای من همکلاسی و هم‌صحبت و دوست و رفیق و جزئی از خودم است، ناراحتم کرده، عصبانی‌ام کرده، دیوانه‌ام کرده اما هیچ‌وقت نتوانستم دوستش نداشته‌باشم و دلتنگش نشوم
برایم نوشته بود از بامداد بنویس و  چقدر سخت است
 سخت است چون دوستم متخصص کلمات است و کلمات من در مقابل او رنگ ندارند
سخت است چون بامداد در عین سادگی پر از شگفتی است و  کلمه برای توصیف او کم است، فق
هتل آپارتمان بامداد مشهد

یکی از هتل آپارتمان های مشهد می باشد که در نزدیکی و جوار حرم مطهر
حضرت امام رضا (ع) واقع شده است و با توجه به فاصله بسیار کمی که تا حرم
مطهر دارد , از این رو هتل آپارتمان بامداد مشهد را می توان از جمله هتل آپارتمان مشهد
نزدیک به حرم به شمار آورد.
این هتل آپارتمان دارای واحد های آپارتمان یک خوابه دو تخته و چهار
تخته و آپارتمان دو خوابه چهار تخته و شش تخته می باشد و در 5 طبقه ساختمان
مجموعا با حدود 18 واحد اقامتی
و
احمد یک کتاب به مهناز داده؛ یه کتاب که فکر میکنه یا بهتره بگیم مطمئنه خودش سال‌ها قبل اونو نوشته...
“مثل خون در رگ‌های من” تمام فکرهای احمده و تمام احساساتش برای مهناز.
جالبیشم اینه که الف بامداد عزیز تمام نامه هارو به اسم “احمد” امضا کرده و تموم کرده...
دانلود سریال ایرانی مانکن قسمت 17 محصول 1398 اثری از حسین سهیلی زاده, دانلود قسمت 17 هفدهم سریال ایرانی مانکن پخش شده 25 آذرماه با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4کا, دانلود قسمت هفدهم سریال ایرانی نمایش خانگی مانکن جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه ایرانی

ادامه مطلب
بسم الله
دعای روز هفدهم

اَللّهُمَّ اهْدِنى فیهِ لِصالِحِ الاْعْمالِ وَاقْضِ لى فیهِ الْحَواَّئِجَ وَالاْمالَ یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَى التَّفْسیرِ وَالسُّؤ الِ یا عالِماً بِما فى صُدُورِ الْعالَمینَ صَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَ الِهِ الطّاهِرینَ خدایا راهنمائیم کن در آن به کارهاى شایسته و برآور در آن حاجات و آرزوهاى مرا اى کسى که نیازى به شرح حال و درخواست ندارى اى دانا و آگاه بدانچه در دل مردم جهانیان است درود فرست بر محمد و آل پاکش
ادام
بسم الله
دعای روز هفدهم
اَللّهُمَّ اهْدِنى فیهِ لِصالِحِ الاْعْمالِ وَاقْضِ لى فیهِ الْحَواَّئِجَ وَالاْمالَ یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَى التَّفْسیرِ وَالسُّؤ الِ یا عالِماً بِما فى صُدُورِ الْعالَمینَ صَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَ الِهِ الطّاهِرینَخدایا راهنمائیم کن در آن به کارهاى شایسته و برآور در آن حاجات و آرزوهاى مرا اى کسى که نیازى به شرح حال و درخواست ندارى اى دانا و آگاه بدانچه در دل مردم جهانیان است درود فرست بر محمد و آل پاکش
بسم الله
دعای روز هفدهم

اَللّهُمَّ اهْدِنى فیهِ لِصالِحِ الاْعْمالِ وَاقْضِ لى فیهِ الْحَواَّئِجَ وَالاْمالَ یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَى التَّفْسیرِ وَالسُّؤ الِ یا عالِماً بِما فى صُدُورِ الْعالَمینَ صَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَ الِهِ الطّاهِرینَ خدایا راهنمائیم کن در آن به کارهاى شایسته و برآور در آن حاجات و آرزوهاى مرا اى کسى که نیازى به شرح حال و درخواست ندارى اى دانا و آگاه بدانچه در دل مردم جهانیان است درود فرست بر محمد و آل پاکشمنبع:
دانلود رایگان قسمت هفدهم سریال کرگدن
قسمت هفدهم سریال کرگدن 17 به کارگردانی کیارش اسدى زاده
کارگردان: کیارش اسدی زاده | ژانر: اجتماعی، هیجان انگیز، خانوادگی | تاریخ انتشار: 17 اسفند ماه 1398
تعداد قسمت ها: 26 قسمت | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: صادق یارى
خلاصه داستان: پنج جوان به واسطه مهارت هایشان وارد چالش کرگدن میشوند و این سرآغاز رفاقت بین آنهاست، غافل از اینکه چالش کرگدن از طرف یک مافیای ب
دانلود قسمت هفدهم 17 سریال مانکن با لینک مستقیم
دانلود قسمت هفدهم سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده
کارگردان : حسین سهیلی زاده
موضوع : اجتماعی ، خانوادگی
سال تولید و انتشار : 1398
محصول : ایران
بازیگران سریال عبارتند از : محمدرضا فروتن • مریلا زارعی • نازنین بیاتی • امیرحسین آرمان • فرزاد فرزین • لیندا کیانی • حسین پاکدل • الهام پاوه نژاد • عارفه معماریان • رضا توکلی • بهشاد شریفیان • پانته آ کی قبادی • رابعه مدنی • بهزاد خلج • بهز
دانلود رایگان قسمت هفدهم سریال دل
قسمت هفدهم سریال دل ۱۷ به کارگردانی منوچهر هادی
کارگردان: منوچهر هادی | ژانر: خانوادگی، درام، عاشقانه | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 20 فروردین ماه 1399
تعداد قسمت ها: 28 اپیزود (دو فصل 14 قسمتی) | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت
فرمت: MP4 | کیفیت: WEB-DL | محصول ایران | تهیه کننده: جواد فرحانی
خلاصه داستان: قصه دو خانواده و دختر و پسری است که قصد ازدواج با یکدیگر را دارند، اما مشکلاتی پیش می‌آید که موجب فاصله افتادن بین آنها می‌
یک منبع نظامی سوریه به خبرگزاری سانا اعلام کرد ارتش این کشور با آتش‌بس در منطقه  کاهش تنش در ادلب سوریه از بامداد شنبه موافقت کرده است.
البته این موافقت با حفظ واکنش به هرگونه نقض آتش بس از سوی تروریست‌ها است.
@IrNews_24
[عکس 745×375]
مشاهده مطلب در کانال
تقویم شیعه
هفدهم رجب
مرگ مأمون (لعنت الله علیه)
روز پنچ شنبه ۱۷ رجب سال ۲۱۸ هجری قمری، یا به قولی ۸ رجب یا ۹ رجب یا ۱۸ رجب مأمون لعنت الله علیه در سن ۴۸ سالگی به اجدادش پیوست. مدت غصب خلافت توسط او ۲۱ سال بود.
تقویم شیعه، نوشته استاد حجت الاسلام عبد الحسین بندانی، صفحه ۲۰۹
دانلود رایگان قسمت 17 هفدهم سریال نهنگ آبی, دانلود قسمت 17 سریال نهنگ
آبی, دانلود قسمت هفدهم سریال نهنگ آبی, دانلود قسمت ۱۷ سریال نهنگ آبی, دانلود قسمت 17 نهنگ آبی, دانلود قسمت هفدهم 17 سریال نهنگ آبی,
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت هفدهم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 17 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت هفدهم 17 سریال نهنگ آبی
گروه فیلم : معمایی
سال تولید : 1397
کارگردان : فریدون جیرانی
بازیگران: لیلا حاتمی,
ساعد سهیلی, ماهو
تقویم شیعه
هفدهم صفر
شهادت امام رضا علیه السلام بنا بر روایتی
بنا بر قولی در این روز در سال ۲۰۳ هجری قمری در روز سه شنبه امام رضا علیه السلام به دست مامون لعنت الله علیه با انگور زهر آلود به شهادت رسیدند، و از سن آن حضرت ۵۱ سال می‌گذشت.
تقویم شیعه، نوشته استاد حجت الاسلام عبد الحسین بندانی، صفحه ۶۷
شهر سوال ـ ابان بن تغلب مى گوید: به امام صادق(علیه السلام)گفتم: اگر
مردى انگشت زنى را قطع کند، دیه آن چقدر است؟ فرمودند: ده شتر. گفتم: اگر
دو انگشت را قطع کند، چطور؟ فرمودند: بیست شتر. گفتم: اگر سه انگشت را قطع
نماید، چطور؟ فرمودند: سى شتر. گفتم: اگر چهار انگشت را قطع نماید چطور؟
فرمودند: بیست شتر. گفتم: سبحان الله! سه انگشت را قطع مى کند، سى شتر و
چهار انگشت را قطع مى کند، بیست شتر؟! در عراق این سخن را مى شنیدیم، ولى
از آن دورى مى جستیم و مى گفتیم
تقویم شیعه
هفدهم ذی الحجه
منازل امام حسین علیه السلام تا کربلا: ۹- اجفُر
در این روز حضرت ابا عبد الله الحسین علیه السلام به منزل «اجفُر» که ۳۶ فرسخی مکه بود رسیدند.
تقویم شیعه، نوشته استاد حجت الاسلام عبد الحسین بندانی، صفحه ۳۷۴
با توجه به اطلاعیه مطبوعاتی این گزارش ، برنامه مدرسه تلویزیونی ، جمعه 16 مارس 2016آموزش آموزش:دبیرستان تمام وقت:5:30 تا 5:15 مطالعات اجتماعی 35:15 تا 2:45 آموزش تفکر و ثبت زندگی ٨2: 45 صبح. تا 5:35 بعد از ظهرساعت 5: 5 بامداد تا ساعت 2:35 بعد از ظهر
شروع شدن:.: 3 تا 11 بازی کلاس اول و درس ریاضیساعت 11 صبح تا 2 بعد از ظهر Pers ارسی آموزش و نوشتن فارسی کلاس دوم3: 1 تا 3 بعد از ظهر ، هدیه ششم هدایا و پیامهای آسمانیساعت 2 تا 3: معرفی درس تدریس فارسی و نوشتن کلاس چهارم5 با
وزارت بهداشت:
دانشجویان ایرانی مقیم چین بامداد امروز با پروازی اختصاصی که روز گذشته از ایران به همین منظور اعزام شده بود، وارد کشور شدند.
این افراد پس از ورود به فرودگاه جهت بررسی های اولیه به مکانی که از قبل در نظر گرفته شده بود، منتقل شدند و بررسی ها اکنون توسط متخصصان مربوطه در جریان است.
چهار شنبه ، ۱۶ بهمن ۹۸@IrNews_24
[عکس 640×427]
مشاهده مطلب در کانال
فدراسیون جهانی در فاصله ۲ روز مانده تا شروع مرحله نهایی لیگ ملت‌ها از پوستر رسمی این رقابت‌ها رونمایی کرد.در حالی که از چهارشنبه شب به وقت آمریکا و بامداد پنجشنبه به وقت تهران
مرحله نهایی لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ در شیکاگو استارت می خورد، صفحه رسمی
اینستاگرام فدراسیون جهانی از پوستر این رقابت ها رونمایی کرده است.
در این طرح امیر غفور، پشت خط زن تیم ملی ایران در کنار ستاره های ۵ تیم دیگر از لهستان، برزیل، فرانسه، آمریکا و روسیه قرار دارد.شمارش مع
اونسری تو اینستابا پسرعموی خودشیفته ی عنم بحثم شد 
استوری گذاشته بودم که اگه حافظم پاک شه چی تعریف میکنی
تورو یادم بیاد ؟ پسرعموم نوشت همون خوشتیپه گفتم 
خوشتیپ زیاده اینجوری یادم نمیادتورو ،گف من ازهمه دوربریات
خوشتیپترم ،گفتم یجوری میگی انگارهمشونو دیدی،گف اره دیدم
خبرنداری،منم گفتم ماشالله چه پیگیر گف ن من پیگیرکسی
نیستم بقیه پیگیرمنن میخاسم بگم اخه توئه کچل عن چی داری
کسی پیگیرت شه بعد از قبلش هی بال بال میزد ۲۷ ابان تولدمه
،ازقضا
پاسخ درسهایی از قرآن ۳۰ ابان ۹۸
سوالات مسابقه درسهایی از قرآن ۹۸.۸.۳۰
برای دریافت پاسخ های این هفته بصورت pdf : اینجا رو بزنید
برای عضویت در کانال پاسخ ها بروی تصویر زیر بزنید :

پاسخ ها را چگونه دریافت کنیم؟
برای مشاهده سوالات این هفته + پاسخ سوالات و متن کامل سخنرانی استاد قرائتی این برنامه را نصب کنید :
دانلود و نصب
این برنامه اندرویدی مورد تایید بیش از 5 هزار کاربر فعال می باشد
دریافت از کانال تلگرام : اینجا رو بزنید

اگر گوشی اندروید ند
از اینکه میخوام خاطراتمو تو یه کانال به اشتراک بزارم حس خوبی ندارم اما باز برای اینکه از معجزات اربعین بگیم به نظرم اومد که کار درستی باشه.
رابطه‌ی ما با امام حسین برمیگرده به ابان سال قبل.
من تو خانواده ی سنی بزرگ شدم. 
ادامه مطلب
من که فکر می‌کنم بامداد جمعه نقشه‌ی آسمان به هم ریخت. یک ستاره به ستاره‌های آسمان اضافه شد. از آن ستاره‌های پرنور، تو بگو به قدر شعرای یمانی، حتی پرنورتر. از همان‌ها که ستاره‌پرستان دست رد به‌شان نمی‌زدند، اصلاً زانوهای‌شان سست می‌شد وقت دیدنش، سرشان پایین می‌افتاد.مگر وقتی روی زمین بود هزاران سال نوری از او فاصله نداشتیم؟ اصلاً مگر در یک زندگی چند نفر را می‌شود دید که مهر و صلابت با هم در نگاهش جا شود؟ چند نفر را می‌شود دید که آدم را
متن آهنگ جیره فرزان و بامداد
شکل میگیره هنرِ خیابونی
با یه صدا که میخواد منفجر شه باز رو بیت
اومدی پُر کنی قلکتو قانونی
بعدِ سال ها فهمیدی یه معترضِ خواب بودی
اگه به هیپ هاپ مثِ مخدر نگاه کنی
یه متاع نابه که تو ازش پاک موندی
زیر زمین آتیش کدست ما مشغولِ عبادت
اومدیم بزرگترین شعله رو به پا کنیم
ادامه مطلب
قسمت 17 هفدهم سریال گاندو Serial Gando Tv3

گاندو
به کارگردانی جواد افشار از شبکه سوم پخش می شود. بازیگران گاندو داریوش
فرهنگ، پیام دهکردی، لیلا اوتادی، سارا خویینی ها و ... هستند. داستان
گاندو درباره ماجرای جیسون رضائیان است.

لینک دانلود سریال گاندو Serial Gando
دانلود رایگان قسمت هفدهم 17 سریال نهنگ آبی
قسمت هفدهم 17 سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی
سریال نهنگ آبی قسمت ۱۷: مگنولیا
کارگردان: فریدون جیرانی | ژانر: درام، معمایی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: زمستان 1397
تعداد قسمت ها: نامشخص | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: سعید ملکان
خلاصه داستان: آرمین و مروارید که زندانی جهان هستند در دام بازی ای افتاده اند که برنده آن زنده می ماند و بازنده حذف خ
بامداد جمعه ۱۹ اردیبهشت زلزله‌ای با قدرت 5.1 در مقیاس امواج درونی زمین، ساعت 48 دقیقه بامداد، تهران را لرزاند. این زلزله در تمام نقاط تهران احساس شد. 
بزرگی: 5.1 ریشتر
محل وقوع: مرز استانهای مازندران و تهران - حوالی دماوند
تاریخ و زمان وقوع به وقت محلی: 1399/02/19 00:48:21
عمق زمین‌لرزه: 7 کیلومتر
نزدیک‌ترین شهرها به مرکز زلزله: 6 کیلومتری دماوند (تهران)13 کیلومتری رودهن (تهران)16 کیلومتری بومهن (تهران)نزدیکترین مراکز استان به مرکز زلزله: 58 کیلومتری تهرا
دانلود قسمت هفدهم سریال ایرانی مانکن با کیفیت عالی 1080p Full HD
قسمت هفدهم 17 سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده
کارگردان: حسین سهیلی زاده | ژانر: اجتماعی، درام | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: سال 1398
پخش از شبکه نمایش خانگی | تعداد قسمت ها: 26 اپیزود | کیفیت ویدئو: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: ایرج محمدی
خلاصه داستان:همیشه عشق های بزرگ و زیبا، دشمنان بزرگ و مخوف داشته اند، عاشق و معشوق می بایست با رنج های بسیاری برای دوام عشق
دانلود قسمت هفدهم سریال ایرانی مانکن با کیفیت عالی 1080p Full HD
قسمت هفدهم 17 سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده
کارگردان: حسین سهیلی زاده | ژانر: اجتماعی، درام | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: سال 1398
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: ایرج محمدی
خلاصه داستان:همیشه عشق های بزرگ و زیبا، دشمنان بزرگ و مخوف داشته اند، عاشق و معشوق می بایست با رنج های بسیاری برای دوام عشق
توی خبرا می بینم که دکور نود رو جمع کردن. یه وای از ته دل میگم. مث خیلی از بحثای اجتماعی و سیاسی مون، با یه موضع تند میگه چه اهمیتی داره که نودو جمعش کردن، دلم میگیره، یاد این چند ماهی میفتم که کسی رو نداشتم براش شعر بخونم و در مورد مواضع سیاسیم باهاش حرف بزنم و طرف مقابل درکم کنه. با بغض جوابشو میدم و میرم تو اتاق... به این فکر میکنم که داشتن یه هم‌فکر از نون شب برای آدم واجب‌تره... 
نذارید ادمای اطراف شما احساس تنهایی کنن(نه فقط از نوع عاطفی، بلک
قسمت 17 سریال گاندو Seiral Gando  قسمت هفدهم + لینک دانلود

گاندو
به کارگردانی جواد افشار از شبکه سوم پخش می شود. بازیگران گاندو داریوش
فرهنگ، پیام دهکردی، لیلا اوتادی، سارا خویینی ها و ... هستند. داستان
گاندو درباره ماجرای جیسون رضائیان است.

لینک دانلود سریال گاندو Serial Gando
مقدمه:
پاییز سومین فصل سال است که با سه ماه مهر و ابان و اذر که هرکدام نمادی پرمعنا دارند شروع می شود و به اتمام می رسد.مهر یعنی محبت و عشق،ابان یعنی اب و اذر یعنی اتش که سه عنصر بسیار مهم در زندگی بشراست و تشکیل دهنده ی جهان است.
تنه ی انشاء:پاییز است و برگ ریزان،صدای نم نم باران،بوی خوش گل ها و بوی نم باران تازه نشسته برروی گل و برگ ها که یکی از زیباترین نقاشی های خدا در دفتر زندگی است که ترسیمی کوچک از عظمت لایتناهی پروردگار عالمیان می باشد. پا
دانلود سریال مانکن قسمت هفدهم با کیفیت های مختلف

قسمت هفدهم  ژانر: درام، عاشقانه سال تولید: ۱۳۹۷ سال پخش: ۱۳۹۸
کارگردان: حسین سهیلی زاده بازیگران: محمدرضا فروتن، مریلا زارعی، نازنین بیاتی، امیرحسین آرمان، فرزاد فرزین، حسین پاکدل، بهشاد شریفیان و نفیسه روشن
خلاصه داستان: همیشه عشق های بزرگ و زیبا، دشمنان بزرگ و مخوف داشته اند، عاشق و معشوق می بایست با رنج های بسیاری برای دوام عشق شاعرانه شان روبرو شوند…
〽️ لینک های دانلود قسمت 17:
قبل ا
کارگردان: حسین سهیلی زاده | ژانر: اجتماعی، درام | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: سال 1398
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: ایرج محمدی
خلاصه داستان:همیشه عشق های بزرگ و زیبا، دشمنان بزرگ و مخوف داشته اند، عاشق و معشوق می بایست با رنج های بسیاری برای دوام عشق شاعرانه شان روبرو شوند…
بازیگران:محمدرضا فروتن، مریلا زارعی، نازنین بیاتی، امیرحسین آرمان، فرزاد فرزین، حسین پا
دانلود قسمت هفدهم 17 سریال نهنگ آبی با کیفیت Blue Whale Series 1080p
قسمت هفدهم 17 سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی
سریال نهنگ آبی قسمت ۱۷: مگنولیا
کارگردان: فریدون جیرانی | ژانر: درام، معمایی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: زمستان 1397
تعداد قسمت ها: نامشخص | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: سعید ملکان
خلاصه داستان:
بعد از حذف پرویز، آرمین، مروارید و نادر در شرایط جدیدی قرار می گیرند، شرایطی که آنها
رئیس پلیس راه مازندران:
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳امروز جمعه ۱۵ آذرماه تا ۲ بامداد شنبه ۱۶ آذرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.
آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ امروز جمعه ۱۵ آذرماه تا ۲ بامداد شنبه ۱۶ آذرماه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.
تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ امروز جمعه ۱۵ آذرماه در محور هراز ممنوع است.
تردد موتور سیکلت تا ساعت ۶ روز شنبه ۱
اگر یک نفر توی دنیا باشه که واقعا بهش حسادت کنم اون مهشیده...
لعنتی هر صبح چشماش رو که باز میکنه چشم تو چشم کسی میشه که من آرزو دارم تا زنده ام و زنده ست بتونم قدر یک شب با صداش برقصم و عشق کنم...تف!

*اگر همین الان یک نفر آهنگ هزار و یک شب ابی رو برای خود خود خودم بخونه چشام رو میبندم و میگم یس و تمام!
✍ شیرین پنجه طلا دستگیر شد
⬅️ زن جوانی که از جیب‌بر‌های حرفه‌ای پایتخت است بار دیگر در اتوبوس‌های بی‌آرتی به جرم جیب‌بری دستگیر شد. 
◀️ کارآگاهان اداره هفدهم پلیس آگاهی در بررسی وضع سرقت در خطوط بی‌آرتی متوجه شدند زن جوانی به نام شیرین چهل‌وهفت ساله در ‏ساعت‌های خاصی از روز که عموم شهروندان برای انجام خرید به بازار بزرگ تهران مراجعه می‌کنند و در نتیجه خطوط بی‌آرتی ‏و مترو منتهی به بازار شلوغ است، با استفاده از غفلت شهروندان اقدا
ابان شده یه ماه سخت وپرمشغله ای که خیلی سریع داره تموم میشه.

اوایل این ماه به دستور مادرجانم شروع کردیم به خونه تکونی اونم به روشی بسی خانمان برافکن!

تو تموم روزای انجام کارخونه تکونی مهمون داشتیم!!

فکرکنید

یه خونه کوچیک بهم ریخته با فرشای جمع شده و ودر هم وبرهم و مهمون داری:)

و ایناز خانومی که اندازه ده تا مهمون بریز و بپاش داره.

ادامه مطلب
در ساعت ۲۲:۳۹ دقیقه شامگاه سه‌شنبه ۱۹ فروردین، "ماه" به کمترین فاصله خود با زمین رسید و در این زمان ۳۵۶۹۰۷ کیلومتر با زمین فاصله داشت. همچنین در ساعت ۷:۰۵ دقیقه بامداد چهارشنبه ۲۰ فروردین، "ماه" در گام کامل (بدر) قرار می‌گیرد.
بر این اساس به علت قرار گرفتن "ماه کامل" در "کمترین فاصله از زمین"، از سه‌شنبه شب تا بامداد چهارشنبه با پدیده‌ی "اَبَر ماه" (Super Moon) مواجه هستیم. این ماه کامل که به "ماه صورتی" نیز شهرت دارد، نخستین و بزرگ‌ترین #ابر_ماه سال
امروز دوشنبس ساعت 12:50 بامداداحساسی از درون قلبم فریاد میزنه و برای اولین بار میگه من از این وطن متنفرم. از مردم ریاکاراش متنفرم، از مردم نادونش بیذارم، من از خودم گه فکر میکنم چیزی بلدم بدم میاد. من هیچی بلد نیستم.
برای اولین بار دارم از خودم میپرسم چرا تو ایران به دنیا اومدم. چرا ما نباید آرامش داشته باشیم. چرا نباید امنیت داشته باشیم. نا امیدم از خودم اون تو بامداد چهارم عید.
تا حالا در این حد ناامید نبودم.ولی ساکت نمیشینم یه جا کنج خونه، یا ن
☄ پخش زنده بارش شهابی جوزایی
#بارش_شهابی_جوزایی مهم‌ترین بارش شهابی است که هر ساله از شامگاه ۲۲ تا سحرگاه ۲۳ آذر به اوج فعالیت خود می‌رسد. با توجه به اینکه امسال در این زمان ماه کامل در آسمان حضور دارد، بسیاری از شهاب‌ها دیده نخواهند شد. علاوه بر این، بررسی تصاویر ماهواره‌ای گویای این مطلب است که آسمان اغلب مناطق کشور ابری است و شانس چندانی برای دیدن شهاب‌های زیبای جوزایی از ایران وجود ندارد!
اما‌ با مراجعه به وب‌سایت زیر از ساعت ۷:۳۰ با
نیمه شب در پاکت می نویسم:
زندگی جاریست و این روزها و شب ها در حال گذر است ...
روزهایی پر از سختی و شب هایی پر از افکار خاکستری و یواشکی ...
پر از سکوت هایی که در آن غریزه به وضوح شیون می کند، چنگ می زند
و خواهان یک آغوش همیشگی ست ...
بارها و سینوس وار به تصمیماتی می رسم،
که هیچ تناسبی میان اصل و اساس شان نیست که نیست ...
ساعت 13:13 برنامه ریزی و دویدن ...
و ساعت 02:25 بامداد هم، ... فقط ناامیدی و هیچ ...
به قول بیدل (باکمی دستکاری): از فرط ناامیدی بسیار گریه کردیم،
امام چهارم ع فرمود شربفترین اعمال نزد  خدا عمل بسنت است اگر چه کم باشد 8 ابان بن تعلب گوید از امام باقر ع مساله پرسبده شد و حضرت پاسخ فرمود مرد سایل گفت چنین نگویبد فرمود وای بر تو تو هرگز فقیهی دبده ای فقیه حقیقی زاهد در دنیا مشتاق اخرت چنگ زننده بسنت پیغمبر ص است 9 رسولخدا ص فرمود هیچ گفتاری جز با کردار ارزش ندارد وهیچ گفتار و کردار جز بانیت ارزش ندارد وهیچ گفتار وکردار و نبتی جز با موافقت سنت ارزش ندارد
بابام به زور سنجش رو ثبت نام کرده و به زورم میخواد منو ببره امتحان بدم :/ 
واقعا نمیتونن درک کنند اندازه جلبک حالیم نیست !!!! 
حتى تو هندسه هم دیگه چیزى یادم نى :( 
واقعا نمیدونم با خودم چى کار میکنم ، چجورى میخوام سال دیگه کنکور بدم در صورتى که حتى یدونه تست فارسى هم توى یازده سال تحصیلیم نزدم :/ 
یه جورى دارم گند میزنم به همه چى که حتى اون نیمچه امیدى که باید از اختصاصى هام داشته باشم دود شد رفت هوا 
ابان واقعا چته ! به خودت بیا لامصب !!!! چرا به خود
از چی بگم براتون؟
از عیدی که میگن آجیل توش تحریمه؟
از عیدی که میگن قراره آخرین فصل گیم آو ترونز بیاد؟
از عیدی که قراره کلی فیلم جذاب اکران بشه؟
از عیدی که تا حدود هفدهم تعطیلیه؟
از عیدی که هنوز هیچ خریدی براش نکردم؟
از چی بگم از چی نگم براتون
شبها که خوندنم تمام میشه دوست دارم اینجا رو باز کنم و خطی بنویسم به یادگار اما برای بیان حس و حالم هر چه دنبال کلمه ها میگردم اونچه را که میخوام پیدا نمیکنم...
~سر سفره ی هفت سین با دلی شکسته خواستم حالم رو به احسن الحال تبدیل کنی و الحق که کم نگذاشتی...عزیز دلبند شیرینم،حال این روزهام رو تا ابد پایدار کن...الهی آمین!
  اسامی تیم ملی والیبال آمریکا برای حضور در فینال لیگ ملت‌های 2019 اعلام شد.

بخش تور و توپ مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی والیبال آمریکا که به دلیل میزبانی مرحله نهایی صعودش به فینال از ابتدا قطعی بود در مراحل ابتدایی از ترکیب‌های مختلفی برای رویارویی با حریفان استفاده کرد، اما حالا که تیم‌ها به فینال رسیده‌اند یانکی‌ها از تمام ستاره‌های خود دعوت کرده‌اند.

در ترکیب آمریکایی‌ها برای بازی‌های فینا
#مردی_از_جنس_نور
 #سید_مهدی_شجاعی
- ابان: خدا خود چگونه توانست این همه ستم را ببیند و سکوت کند؟
- سلیم: پاسخ این سؤال را هم پیامبر بیش از این فرمود. فرمود: هیچ امتی بعد از پیامبرشان اختلاف نمی‌کنند مگر آنکه اهل باطلشان بر اهل حقشان پیروز می‌شوند. اگر خدا می‌خواست می‌توانست همه را هدایت کند تا اختلافی در نگیرد و کسی به کسی ستم نکند.
می‌توانست انتقامش را زودتر بفرستد و ظالم را سر جای خود بنشاند، اما خدا دنیا را محل عمل و امتحان قرار داده‌ است و
پاسخ درسهایی از قرآن ۳۰ ابان ۹۸
سوالات مسابقه درسهایی از قرآن ۹۸.۸.۳۰
برای دریافت پاسخ های این هفته بصورت pdf : اینجا رو بزنید
برای عضویت در کانال پاسخ ها بروی تصویر زیر بزنید :

پاسخ ها را چگونه دریافت کنیم؟
برای مشاهده سوالات این هفته + پاسخ سوالات و متن کامل سخنرانی استاد قرائتی این برنامه را نصب کنید :
دانلود و نصب
این برنامه اندرویدی مورد تایید بیش از 5 هزار کاربر فعال می باشد
دریافت از کانال تلگرام : اینجا رو بزنید

اگر گوشی اندروید ند
  سرپرست تیم ملی والیبال درباره سفر تیم ملی والیبال ایران به کشور آمریکا توضیحاتی را ارائه کرد.

بخش تور و توپ مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، با اعلام امیر خوش‌خبر سرپرست تیم ملی والیبال ایران، تیم ملی بامداد شنبه راهی کشور آمریکا خواهد شد.

او در این باره گفت: تیم ملی با توجه به محدودیت‌های پروازی و فصل تابستان، در سه گروه اعزام خواهد شد. زمان رسیدن به کشور آمریکا، تقریبا یکسان است و کل تیم هم‌زمان از فرودگاه
اینترنتی که جنابِ جهرمی بصورت رایگان !! و تا پایانِ سال !!! برامون تدارک دیده منو یاد روزگارِ اینترانتیِ ابان میندازه.بزرگوار اومد زحمت بکشه ولی به واقع مارو انداخته تو زحمت.بس که هی مجبور میشم برای خطم بسته بخرم.قدرتی خدا بعد از خرید بسته میبینی اینترنت خط هم سرعت نداره!نمیدونم جریان از چه قراره خلاصه.
یعنی چنان هدیه ای دادن که اصلا نتونستیم ازش استفاده کنیم.اینجاست که باید گفت :
مرا به خیر تو امید نیست جهرمى،شر مرسان !!!!

حرف ها دارم،ایا بزن
دانلود رایگان قسمت هفدهم ۱۷ سریال مانکنبا لینک مستقیم و کیفیت ۴k + 1080p + 720p + 480p
دانلود قسمت ۱۷ سریال مانکن رایگان ( دوشنبه 25 آذر )
دانلود قسمت 17 سریال مانکن | دانلود قسمت هفدهم سریال مانکن,
دانلود Mankan E17 720p mp4,
دانلود قسمت 17 سریال مانکن با کیفیت عالی 1080p
بزودی
نام سریال: مانکنژانر: اجتماعی , عاشقانهکارگردان: حسین سهیلی زادهستارگان: محمدرضا فروتن, مریلا زارعی, فرزاد فرزین, نازنین بیاتی, امیرحسین آرمان, لیندا کیانی, حسین پاکدل, الهام پاوه نژاد, بهشاد
دانلود رایگان قسمت هفدهم ۱۷ سریال مانکنبا لینک مستقیم و کیفیت ۴k + 1080p + 720p + 480p
دانلود قسمت ۱۷ سریال مانکن رایگان ( دوشنبه 25 آذر )
دانلود قسمت 17 سریال مانکن | دانلود قسمت هفدهم سریال مانکن,
دانلود Mankan E17 720p mp4,
دانلود قسمت 17 سریال مانکن با کیفیت عالی 1080p
بزودی
نام سریال: مانکنژانر: اجتماعی , عاشقانهکارگردان: حسین سهیلی زادهستارگان: محمدرضا فروتن, مریلا زارعی, فرزاد فرزین, نازنین بیاتی, امیرحسین آرمان, لیندا کیانی, حسین پاکدل, الهام پاوه نژاد, بهشاد
الان نشستم تو فکر هیچیم نیستم :))
انگاری ن انگار دیشب گزارش نفرستادم !!! مثلا من دختر خوبیم و همه کارامم کردم:'))) 
خدایش با خودم یه عهدی بستم اگه شکستم خیلی بی چاره هستم :'))) 
سجع داشتا خدایش داشتااا :')))
اینکه خودمو به بابا بستنی دعوت کردم  یکم حس بدی داشت خب ! من پیتزا میخوام مخصوص از اوناش ولی خب یکی خیلییی زیاده خدایش :'))) 
وقتی یک ابان تشریف اوردم بابا بستنی و فستفودی دیگه قاعدتا نباید فسفود بخورم تا 1 اذر :)) 
قوووول شرف میدهم من اگه زیر قولم زدم
شبا* که میخوام بخوابم انگار از یه جنگِ طولانیِ از ابتدا محکوم به شکست برگشتم؛
مغبون!
خسته! 
بی سنگر!
زندگی قراره همینجوری روز به روز سختتر شه یا چی؟!
*شب به فاصله‌ی ساعات سه بامداد تا شش صبح اطلاق میشود :|
عنوان:
گفتنی نیست ولی بی تو کماکان در من
نفسی هست دلی هست ولی جانی نیست
محمد عزیزی
بلیط گرفتیم برای فردا ساعت چهار من یهو مثل پتک تاریخ خورد تو سرمو گفت امروز یکم آبان هست. شوکه شدم. هنوز تاریخ فلسفه رو تموم نکردم. هرچند که نشستم پاش. با این حال خیلی عقب افتادم. اما حتی اگه تهرانم برم اینجوری نیست که کار نکنم. باید برای ابان برنامه بچینمو بهشم عمل کنم. انجام دادنش مهمه نه مثل مهر که نصفش  نابود تموم شد چون خانم حالش خوب نبود :((( خلاصه که همین. دلم تنگ شده برای روزای خوبم برای یکشنبه ها و دوشنبه ها. برای کلاس ۵۱. و بیشتر برای استا
پایه ی هفتم-درس اول-صفحه ی ۲۰-پاییز
انشا در مورد پاییز  پایه هفتم درس اول صفحه ۲۰
مقدمه:پاییز سومین فصل سال است که با سه ماه مهر و ابان و اذر که هرکدام نمادی پرمعنا دارند شروع می شود و به اتمام می رسد.مهر یعنی محبت و عشق،ابان یعنی اب و اذر یعنی اتش که سه عنصر بسیار مهم در زندگی بشراست و تشکیل دهنده ی جهان است.
تنه ی انشاء:پاییز است و برگ ریزان،صدای نم نم باران،بوی خوش گل ها و بوی نم باران تازه نشسته برروی  گل و برگ ها که یکی از زیباترین نقاشی های خ
فلسفه شب یلدا
به دلیل دقت گاه شماری ایرانی و انطباق کامل آن با تقویم طبیعی، همواره و
در همه سال‌ها، انقلاب زمستانی برابر با شامگاه سی‌ام آذرماه و بامداد یکم
دی‌ماه است. هر چند امروزه برخی به اشتباه بر این گمانند که مراسم شب چله
برای رفع نحوست بلندترین شب سال برگزار می‌شود؛ اما می‌دانیم که در
باورهای کهن ایرانی هیچ روز و شبی، نحس و بد یوم شناخته نمی‌شده است. جشن
شب چله، همچون بسیاری از آیین‌های ایرانی، ریشه در رویدادی کیهانی دارد.
آغا
۵ عضو یک خانواده در حمله جنگنده‌های سعودی به مسجدی در منطقه «السواد» واقع در استان «عمران» یمن کشته شدند.
به گزارش شریعت نیوز  به نقل از  ایکنا؛ به نقل از پایگاه خبری المسیره نیوز، اعضای این خانواده که برای فرار از بمباران به این مسجد پناه آورده بودند، بر اثر حملات جنگنده‌های متجاوز سعودی کشته شدند. این در حالی است که ۲ کودک از این خانواده نیز هنوز مفقود هستند. این افراد بر اثر ۳ حمله هوایی به منطقه «السواد» در استان عمران یمن کشته شده‌
پناه به موسیقی و آشپزی و جمع و جور کردن کابینت ها

ساعت ۱۲:۳۷ بامداد:
ناهار فردا را آماده کردم و دوش گرفتم و دو تیکه لباس سرکارم را شستم
فردا حتما باید قبل رفتن به سرکار، دو تا از کابینتها را تمیز کنم 
* کاش کار بانکیم امروز تموم شده بود. فردام بعید میدونم بشه انجامش داد و پس فردام که ....... و میخوام به خودم حال بدم و بانک رفتن تعطیله
هفدهم آذر سال نود و چهار بود. عمو با خانواده‌اش مهمان خانه آقای پدر شدند. اولش قرار بود چند ماهی مزاحم شوند ولی آن قدر خانه ساختن خرج دارد که سه چهار سال بیشتر طول کشید. بعد از سه چهار سال، در بیست و هفتم شهریور نود و هشت، اسباب‌کشی شان تمام شد و رهسپار آشیانه جدید شدند. خدا پشت و پناه‌شان باشد.
ساعت هیفده دقیقه بامداداز آدمی که دو ساله ندیدمش و قبلنم همکلاسی عادیم بوده
توی تلگرام پیام تبریک گرفتم
در حالی که اصلا تولدم نیست
و اصلا آیدی یا شمارمو از کجا آورده
و اصلا از کجا این وقت شب یادش افتاده که به من تبریک بگه؟
قضیه از ریشه و اساس مشکوکه-__-
پ.ن:تازه برام آرزو کرده یه عالمه ساله ام بشم:///!!!
خورشید گرفتگیِ پیش رو که در بامداد ۵ دی‌ماه ۹۸ از ایران قابل رویت است، بهانه‌ای است تا به تحلیل این رویداد طبیعی دیدنی بپردازیم. خورشید گرفتگی زمانی رخ می‌دهد که خورشید، ماه و زمین به ترتیب در یک راستا قرار بگیرند و سایه‌ی ماه روی زمین بیفتد. 
ادامه مطلب
در کمال آرامش به تهران رسیدم. چه رسیدنی!
ساعت پنج و نیم بامداد بود که به ترمینال رسیدم ولی انگار نه انگار که صبح است، آفتاب هنوز درنیامده است، خواب و خور ندارند! مردم مثل مور و ملخ در همه جا فشرده شده بودند. دزدی و جیب بری به حدی بود که آدم آرامش راه رفتن را از دست میداد. حماقت و خود بزرگ بینی عجیبی که از چشم های آنها میبارید مرا فراری میداد. 
ادامه مطلب
به گزارش خبرآنلاین از بیست و پنجم ابان ماه تا کنون اینترنت جهانی کشور قطع شده است اما خبرهای رسیده حکایت از آغاز وصل اینترنت در سراسر کشور دارد و اینترنت برخی مراکز همچون دانشگاه ها نیز متصل شده است.
 بر اساس این گزارش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز اتصال تدریجی اینترنت در کشور را تایید کرده است.روز گذشته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه اینترنت بین‌الملل به‌زودی وصل خواهد شد، امنیت را مولفه‌ای بسیار مهم دانست و گفت: م
بسم الله النور
خواستم اولین پست رو تو یه زمان خاص آپلود کنم و نزدیکترین زمان خاص بامداد فردا بود ولی یادم اومد که قول دادم از بند این منتظر موندن ها و به شکل واضح تر بهانه ها دست بکشم
پس با چشم پوشی از فقره ی شروع در زمان خاص توکل میکنم و می سپرمش به حضرت پروردگار... 
چند ساعت التزام بیشتر برای شبیه شدن به مقصود شما هم غنیمته حتما
به رهبری شما می ریم که داشته باشیم آقای ولی نعمت
توکلت علی الله 
واقعا نمیدونم با بعضی از آدما باید چیکار کرد و چجوری رفتار کرد!
وقتی ازت کاری میخوان واسش وقت تعیین میکنن که چه روزی بهم تحویل میدی و کی آماده میشه و...
گاهی پول قرض میگیرن و همون لحظه هم میخوان!
ولی موقع پرداخت هزینه ی انجام کار یا پرداخت قرضشون که میشه خودشونو میزنن به اون راه.. گاهی غیب میشن!
ولی از حالا عین خودشون رفتار میکنم..چی فکر کردن پیش خودشون!
خوش حساب باش تا بازم کارت راه بیفته...

امروز واسه امریه رفتیم و ظرفیتشون تکمیل بود، به چند جای دیگه ارجاع دادن الان. و واسه همین کافه نرفتم.
دیشب هم خوابم نبرد و اون 3 ساعت از کف رفت.
صفحه ی 400 طبل حلبی ام و کماکان راضی نیستم ازش. 400 صفحه ی دیگه هم مونده.
واسه فردا برنامه ای ندارم، حتی در این حد که: "مسواک بزنم، کتابو ادامه بدم" ...
الانم میخوام با یه ملاتونین برم به استقبال خواب.
بامداد نوزده تیر، یازده روز مانده به مرداد.
چندروز پیش بود که گفت پاندای کونگ فوکارو باید ببینی و وقتی دید من مسخره میکنم گفت جون من ببینش.امشب گفت دیدیش؟گفتم نه.به شوخی گفت خوبه قسم جونمو دادم
این حرفا با اینکه جنبه شوخی داشتن ولی توی ذهن پرمشغله من گم شده بودن.
و امشب من تا ساعت ۲ بامداد بیدار موندم و درحالی این نوشته هارو مینوسم که صبح خیلی زود باید برم بیمارستان و چشمام به زور بازن.
ولی ارزششو داشت...
ارزش اینکه قسم جون تو هدر نره...
رفتم بیمارستان پارس(خصوصی) هزینه ام ار انتروگرافی 900تومن بود
با انجام ازمایشاتی که اونها میخوان یک ملیون و خورده ای
نوبت هم برای یک ماه دیگه میدادن
سرم سوت کشید دو سوم حقوق یک ماه ما:/
این روزها هم دکتر رفتم و دارو گرفتم یک سوم دیگه هم رفت
دکتر گفت مشکوکم به کرون (کل روده بزرگم زخمه) احتمال اینکه روده کوچیکنم درگیر شده باشه هست، با انجام این ام ار ای مشخص میشه
بیمارستان شریعتی همین کار و انجام میده با 280تومن نوبت برای اواخر ابان ماه...
اگه روده ک
خیلی دوس دارم یه شروع تازه داشته باشم
به معنی واقعی کلمه...دوس دارم...
ولی

خیلی وقته تموم کردم
اون رضای قبل نیستم واقعا، انرژی گذشته رو از من صلب کرده روزگار
رمق هیچی رو ندارم و شاید بهتره بگم، نداریم.

خدارو چه دیدی شاید شروع کردم
شاید...
ساعت چهار بامداد به وقت بی وقتی
عالم بر مثال کوه است. هرچه گویی از خیر و شر، از کوه همان شنوی. و اگر گمان بری که: «من خوب گفتم کوه زشت جواب داد»، محال باشد؛ که بلبل در کوه بانگ کند، از کوه بانگ زاغ آید یا بانگ آدمی یا بانگ خر؟ پس یقین دان که بانگ خر کرده باشی.
بانگ خوش دار چون به کوه آیی
کوه را بانگ خر چه فرمایی؟
فروشنده گیاهانِ‎زینتی
اطلاعات مربوط به محل مدنظر شما برای نگهداری گیاهان خریداری‎شده را ندارد.
بنابراین در صورت عدم داشتن آگاهی‎های کافی در مورد گیاهان‎زینتی، شرایطی از نور،
دما و رطوبت و ... محل را به فروشنده بدهید تا گزینه‎های مناسب را به شما معرفی نمایند.

فروشنده گیاهانِ‎ زینتی اطلاعات مربوط به محل مدنظر شما برای نگهداری گیاهان خریداری‎ شده را ندارد. بنابراین در صورت عدم داشتن آگاهی ‎های کافی در مورد گیاهان‎ زینتی، شرایطی از نور، دما و رطوبت و ... محل را به فروشنده بدهید تا گزینه‎ های مناسب را به شما معرفی نمایند.
خلاصه روز هفدهم ‌وقتی قدرت شکرگزاری را به سمت شرایط مثبت هدایت کنی، شرایطی ایجاد میشود که به از بین رفتن وضعیت قدیمی می انجامد. یعنی وقتی تو خودت را در موقعیتی قرار دهی که بیشتر بابت پول احساس شکرگزاری کنی تا بابت فقدان پول احساس یاس، شرایطی جدید ایجاد میشود که فقدان پول را از بین میبرد و به گونه ای معجزه آسا پول بیشتر را جایگزین آن میکند.تمام احساسات ناخوشایند در مورد مسایل مادی، پول را از تو دور میکند و میزان پول موجود در زندگیت را کاهش می
دانلود سریال کرگدن با کیفیت Full HD و لینک مستقیم
دانلود سریال کرگدن , دانلود سریال کرگدن با کیفیت عالی ، دانلود سریال ایرانی
قسمت هفدهم اضافه شد
کیفیت Full HD 1080p – HD 720p
کیفیت: HD 1080p , HD 720p
محصول: ایران دانلود سریال در سرزمین بد
موضوع: اکشن | ماجراجویی
کارگردان : کیارش اسدی زاده کرگدن
با هنرنمایی: هدی زین العابدین ، مصطفی زمانی ، سارا بهرامی ، پانته آ پناهی ها ، ستاره پسیانی
مدت زمان: هر قسمت میانگین 50 دقیقه
سال تولید: 1398
تاریخ انتشار: 1398
درباره سریال
بالاخره دارم برمیگردم خونه. امشب قطعاً میرم. ینی بلیطمم گرفتم و ساعتِ 03:30 بامداد از مشهد میپرم به شیراز. 
داداشم داره بعد از یه سال و چند ماه میاد ایران، و یه توفیقِ اجباری شد که بالاخره برم. یه توفیقِ خوب، یه اجبارِ بد. 

امروز باید خیلی جاها برم، هر جایی که شاید دلتنگش شم. کجا؟ اول از همه دانشگاهِ عزیزم... ، پارک کاشانی، شاید پیشکوه، کافه کاف. همینا فعلا به ذهنم میرسن. تُف. واقعا تف.
ساعت 10-11 امشب هم میرم سمت مشهد که برم فرودگاه و منتظر پرواز بم
خوابم نمی بره 
اینکه عصر سه ساعت خوابیدم بی تاثیر نیست 
اما کانون فیلم دانشگاه دوباره برگشته اونم با جوکر . 
زندگی من می تونه همینجا تموم شه 
ناراحتم که این ساعت های شبانه روز ، توی این سکوت های بی نظیر بامداد که میشه فکر کرد ، میشه موزیک گوش داد ، میشه کتاب خوند ، میشه حتی درس خوند ، میشه با خدای خودت گفتگو کنی ... توی این ساعت ها ، که خوابم .
بگو
بگو به باد که ما با آفتاب زاده شدیم و با آفتاب طلوع خواهیم کرد 

اوج یادگیری برای شما دانش آموزان
سایت رسمی اوج یادگیری در خدمت دانش آموزان
برنامه تلویزیونی اوج یادگیری از دو سال گذشته در حال پخش می باشد و جدیدترین
 تکنیک های آموزشی توسط معلمان برتر کشور ارائه می شود و شما دانش آموزان می توانید
 از این تکنیک ها و روش های ناب نهایت استفاده را ببرید.
استاید موسسه اوج یادگیری :
مهندس امیر مسعودی مدرس درس ریاضی و فیزیک
دکتر امیر دانش زاده مدرس درس زبان انگلیسی
مهندس عارف ربیع
 ابان تغلب از امام صادق ع حدیث کند که فرمود  مردم بر چهارگونه هستند من عرضکردم فدایت شوم انها کبانند  فرمود یکی مردی  که ایمان دارد ولی قران باو داده نشده  دیگر مردی که قران را دارد ولب ایمان ندارد  سوم مردی که هم. فران باو داده اند  وهم ایمان را جهارم  مردبکه نه قران را داراست  و نه ایمان  عرضکردم قربانت گردم رای من حال اینها رابیان  و شرح فرمایید فرمود اما انکه ایمان دارد ولب قران بدو داده نشده  چون میوه یا خرما  ایست که مزه اش  شیرین است و
تیم فوتبال استقلال در تعطیلات نیم فصل یک اردوی خارجی را پشت سر خواهد گذاشت.
بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، با هماهنگی بین کادر فنی و مسئولان باشگاه استقلال این تیم در تعطیلات نیم فصل، راهی اردوی خارج از کشور خواهد شد.قرارداد برگزاری یک اردوی 10 الی 12 روزه در یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس امضا شده و اعضای تیم استقلال در تعطیلی لیگ یک اردوی آماده سازی را در خارج از ایران برگزار خواهند کرد.هماهن
تور2.5 روزه کویر مصر تا بیاضهتاریخ اجرا4ابان تا 6 ابانمحل اقامت خانه بوگردی تجهیز شدهبیمه تور (بیمه ایران) + ورودیه ها + بیمه اتوبوس + تورلیدر باتجربه و کارت دار گردشگری و میراث فرهنگیگشت ها:رمل های (تپه های شنی) کویر مصر - روستای گرمه - نخلستان خرمای گرمه - قلعه گرمه - قلعه بیاضه - شب نشینی دور آتش - پلی گون های (چند ضلعی های) دریاچه نمک خور - چشمه گرمه و ماهی های دکتر فیش - سافاری، موتور چهارچرخ ATV و شتر سواری (هزینه با گردشگر)برای اطلاعات بیشتر و رزرو
                                            سبحانک یا رحیم تعالیت یا کریم
بسم الله الرحمن الرحیم

1. روز دوازدهم : دو رکعت که ار رکعت اول بعد از حمد سه مرتبه کافرون و در رکعت دوم بعد از حمد سه
مرتبه توحید خوانده شود

2. روز هفدهم : دو رکعت که در هر رکعت بعد از حمد ده مرتبه قدرو ده مرتبه توحید بخواند و بعد ازنماز
دعای : اللهم انت حی لا تموت ....
سایت رسمی اوج یادگیری در خدمت دانش آموزان
برنامه تلویزیونی اوج یادگیری از دو سال گذشته در حال پخش می باشد و جدیدترین
 تکنیک های آموزشی توسط معلمان برتر کشور ارائه می شود و شما دانش آموزان می توانید
 از این تکنیک ها و روش های ناب نهایت استفاده را ببرید.
استاید موسسه اوج یادگیری :
مهندس امیر مسعودی مدرس درس ریاضی و فیزیک
دکتر امیر دانش زاده مدرس درس زبان انگلیسی
مهندس عارف ربیع
مدتها بود هرگاه دنبال رمان می‌گشتم به اسم «بامداد خمار» برمی‌خوردم اما وقتی برچسب «رمان عامه‌پسند» را می‌دیدم از خواندن آن پشیمان می‌شدم، تا اینکه بالاخره شرایط بگونه‌ای شد که آن را خواندم.
مبنای داستان این است که در ازدواج دو طرف باید هم‌کفو باشند. این یکی از مهمترین معیارهای ازدواج است که هم بسیاری از روان‌شناس‌ها و مشاوران بر آن تاکید دارند و هم در روایات دینی توصیه شده است. کاری که بامداد خمار انجام می‌دهد اینست که این توصیه ساد
‏نگران جنگ شدید؟ یکم دیر نگران شدید! جنگ مدتهاست که هست فقط به لطف قاسم سلیمانی ها ما در وسطش نبودیم و نهایتا یک شمه ی اقتصادی از آن این اواخر به ما رسید. خب بله نگران جنگ هستم.اما با تمام وجود ممنونم از مردی که نگذاشت تا این لحظه زندگی من وسط جنگ برود!پ.ن 1: به چرندیات سخیف یک عده گوش ندید که اگه ناراحت ابان ماه بودید / نبودید دیگر ناراحت امروز نباشید/باشید... زر مفت است! هر ایرانی باید برای فقدان این سردار معتدل ِ وظیفه شناسی که حد و حدود خود را
شب دوم
ساعت سه بامداد...درد و درد و پیچیدن به خود...
بیدار شدم و تنها مسکنی که باقی مونده بود رو خوردم و بلافاصله لای پتو پیچیدم...درد امانم رو بریده بود و به سوزش مری توجهی نمیکردم...حالت تهوع داشتم و دلم میخواست دست کنم ته حلقم و تمام دنیا رو بالا بیارم ولی باید قرص رو داخل معده ام نگه میداشتم که اثر کنه...التماس میکردم...وسط التماس هام از خدا انگار خوابم برد...
حالا ساعت 6:30صبحه و من انگار کمبود خواب دارم...خودم رو به هر بدبختی که شده میکشم از تخت پای
تاریخ ولادت پیامبر  اسلام(ص)
کهن ترین منابع  در دسترس شیعی که به تاریخ ولادت پیامبر اسلام اشاره کرده اند، همچون اغلب منابع غیر شیعی، ۱۲ ربیع الاول را روز ولادت آن حضرت ذکر نموده اند.منابعی همچون:اصول کافی از ثقة الاسلام محمد بن یعقوب کلینی (متوفای ۳۲۹ قمری)اثبات الوصیة منسوب به علی بن حسین مسعودی (متوفای ۳۴۶ قمری)کمال الدین و تمام النعمة از تالیفات شیخ صدوق (متوفای ۳۸۱ قمری) در ضمن روایتی که از پدر خود ابن بابویه قمی از علی بن ابراهیم قمی از پ
وقوع مجدد زمین‌لرزه در فیروزآباد لرستان
در ساعت ۰۲:۴۸ بامداد امروز ۲۱ اردیبهشت، زلزله‌ای به بزرگی ۳.۲ ریشتر در عمق ۱۰ کیلومتری زمین در ۱۴ کیلومتری فیروزآباد و ۲۴ کیلومتری الشتر به وقوع پیوست.
به پلدخترنیوز بپیوندید
مشاهده مطلب در کانال
غرقِ در دود و سکوت و حالی بد از بارانی سهمگین!
درب اتاق قفل است ، پنجره‌ای نیست و فانوسی که نفت‌ش به اتمام رسید.
دمر روی زمین ...
زمزمه‌های زیر لب خبر از مردی شکسته دارد ...
اکنون چه ساعتی از روز است؟
اصلا روز است یا شب؟
این لباس را کی به تن کردم؟
چشمانم گرم خواب است ، آرام آرام میگذارم پلک‌هایم خودشان به هم برسند!
و با دهانی پرخون ، به آخرین اصوات تنفسم اجازه‌ی خاموشی میدهم ...
ساعت مرگ : ۰۳:۲۵ بامداد
- بیمار اتاق شماره ۴۲۷
و از تو میپرستند ان حقست 53 سوره 10 یعنی انچه در باره علی علیه السلام میگویی و بکو اربپروردگارم که انچه در باره علی ع میگویم حق است و شما خدارا در مانده نکنید ابان بن تعلب گوید بامام صادق ع عرصکردم قربانت تدایتعالی فرماید خودرا بکردنه نینداخته 11سوره90 حصرت فرمود کسی را  که خدا ببرکت ولایت ما گرامیش داشته از کردنه گدشکه است وماهستیم ان گردنه یی که هر کس وورد شود نجات یابد  راوی گوید من خاموش بودم باز حصرت فرمود نمیخو اهی بتو حرفی اموزم و افاده ک

«ملک سلمان»، پادشاه عربستان سعودی در فرمانی وزیر اقتصاد این کشور را از سمتش برکنار کرد. 
طبق گزارش العربیه در بامداد جمعه، ملک سلمان «محمد بن مزید التویجری» را از سمت وزارت اقتصاد و برنامه‌ریزی برکنار کرده است. 
ملک سلمان در این حکم از «محمد الجدعان»، وزیر دارایی عربستان سعودی خواسته وظایف وزیر اقتصاد را انجام دهد.  
دلیل این برکناری هنوز مشخص نشده است. 
بسم الله الرحمن الرحیم
دوتا مانتو کج و معوج بدوزم باورشون نشه خودم دوختم بعد بیان بگن برا ماهم بدوز
کیف های چرمم رو ببین همه بیان سفارش بدن براماهم بدوز
ساعت ۱۲ بامداد تشریف بیارن براشون آمپول بزنم
سه روز ازم وقت بگیرن با پسرشون ریاضی کار کنم
اینا استفاده ابزاری نیست چیه؟؟؟:)))

قسمت اول
این اولین نامه ایه که دارم برات مینویسم. دلم میخواد بعدا که میخونی بفهمی که من همیشه به یادت بودم هرچند که الان ندارمت.
دلبر عزیزم نمیدونی که چقدر سخته روزهایی رو بدون تو سپری کردن دقیقه ها و ثانیه هایی که دوست داشتم تو کنارم بودی تا با تو سپری می کردم. لحظه های شادی و غمی که دوست داشتم وجود یه نفرو پیش خودم حس کنم ولی تو نبودی. 
امیدوارم هرچه زودتر از راه برسی و به این انتظار پایان بدی. :)
دوستدارت خانوم میم . ۲۷ تیرماه ۱۳۹۸ ساعت ۱:۳۷ با
خاطرات اربعین نود و هشت: (شماره پنج):
بعد اینکه قرار شد بریم موکب برا خادمی زوار امام حسین (ع) از بیست و سوم تا سی ام مهرماه، گفتیم ای کاش زیارت و پیاده روی اربعین رو هم بریم.
چون بیست و سوم، دوشبنه بود و شنبه یک شنبه قبلش کلاس خاصی نداشتم و جمعه و پنج شنبه اش هم که دیگه تعطیل بودیم.
همین شد که با بقیه رفقای موکب، تصمیم گرفتیم هفدهم بریم طرف مرز بریم طرف نجف و از اونجا هم پیاده کربلا.
وَ پایان جِدال من با خود .. به وقت ۳:۴۵ بامداد
اگر دوباره به سرم زد این افکار یادم بیاد که راه زیاده اما رسیدن ادامه ی همینه ، ممکنه اون راه زیبا باشه که هست ، بی نظیر هم هست اما فرق چندانی نداره .. این راه عقلانی تره خُب .. اینجوری شش ساله .. اما دقیق و دست پر ، اونجوری یه عالمه سختی و هزینه و نرسیدن .. شاید هم رسیدن اما من به سریع تر شدن فکر میکنم که این راه درست تره .. می‌دونی دیگه بهت گفتم همون که درست ترینه باشه برام که هَست که میشه ..
همون جمله ی جان
در رابطه با برنامه جشن تکلیف دانش آموزان دو جلسه توجیهی با اولیاء در نماز خانه آموزشگاه توسط مدیر آموزشگاه داشتیم با ارسال دعوتنامه به اولیاء . ودر رابطه با تقسیم برنامه های جشن تکلیف بین  مدارسی که جشن تکلیف دارند یک جلسه دعوت از معاونین پرورشی مدارس جنت ،هاجر ،خدیجه،مریم  را در دفتر آموزشگاه داشتیم جهت اجرای برنامه توسط دانش آموزان و  بعد از تقسیم برنامه ها، نمایشی که توسط دانش آموزان شورای دانش آموزی در رابطه با جشن تکلیف آماده کرده بو
  "آغاز عصر ظلمت، واقعه ی کربلاست؛ آن جا که برای اولین بار و آخرین بار معصومی، نه به اراده و دستور یک حاکم ظالم و یا ضرب شمشیر انسانی شقاوت پیشه، که با اراده ی جمعی مردم به شهادت می رسد؛ تا از این راه به خداوند اعلام کنند که نمی خواهند سر به سوی آسمان بلند کنند، نمی خواهند واسطه ای از آسمان برایشان بگوید، نمی خواهند نور را ببینند. هر سال شیعیان در این روز بر سر می زنند و اشک می ریزند تا خداوند توبه ی انسان را بپذیرد و آن واسطه را بفرستد تا نور باز
دانلود آهنگ شاد جدید مهدی شکوهی یارم اومده
دانلود موزیک جذاب و زیبای یارم اومده جونمو اومده با صدای خواننده ایرانی مهدی شکوهی از وبلاگ بلاگ تونز اماده شنیدن و دانلود است این موسیقی دلنشین در تاریخ 24 ابان ماه 98 منتشر شده است

ادامه مطلب
اهمیت ، مراقبه و دستورالعملی مهم برای شب نیمه شعبان:
آیت الله میرزا جواد آقا ملکی(ره) :یکی از شب های قدر و شب تقسیم روزی ها و مرگهاست.آن را منزلتی بزرگ و برکاتی فراوان و انواری تابان است.
در این شب از لذت و راحت دنیا نظر برگیرد ونفس خود را مهیاکند  و شب وداع خود از دنیا بداند ، گویا در بامداد آن شب قیامت خواهد بود.
آیت الله کشمیری (ره) : در این شب سه بار سوره "یس" خوانده شود یکی به نیت سلامتی، دیگری به نیت رزق و سومی برای طول عمر.
" منبع: المراقبات ، رو
من اصلا حسم به زبان خوندن نمیره ۵۰۰ تا کلمه رو واقعا جمله بسازم؟ احساس میکنم سر کارم :((شاید عصر تر حسش اومد اما الان میخوام مقالهٔ آئورارو که اونشب نخوندمش بخونم. اولین بار ابان ۹۶ خوندمش اوووه یه قرن انگار گذشته. آئورا ، نوشتهٔ فرشید آذرنگ ، حرفه عکاس ۱۶ (حرفه هنرمند). یعنی زبانو باید قشنگ تا اخرین وقتش صبرکنم بعد بزنم تو سرم بخونم:/ اخه اینجوری نمیدونم باید چجوری بخونم مشکل اینه. هوووف آخرم همون فردا میشه. من باید خیلی بیشتر تلاش کنم میدونم ب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عشق ابدی