نتایج جستجو برای عبارت :

این ماله منه

بتن ریزی کف با ماله پروانه ای
اجرای کفسازی بتنی با ماله پروانه ای (ماله برقی) (ماله هلی کوپتری)
ماله
پروانه ای معروف به ماله برقی یا ماله هلی کوپتری یا ماله موتوری میباشد
که جهت پرداخت و لیسه ای کردن سطح بتن کف استفاده میشود ماله پروانه ای در
دو نوع برقی و موتوری موجود میباشد که استفاده از نوع موتوری آن رونق
بیشتری دارد .همچنین ماله پروانه ای در دونوع بصورت سرنشین دار که اپراتور
بروی آن نشسته وعملیات کنترل و پرداخت سطح را انج
تیغه و سینی ماله پروانه ای 
دستگاه ماله پروانه مهم ترین ابزار مجریان کفسازی بتن
همانطور که میدانید مهم ترین ابزار برای انجام پروژه های کفسازی دستگاه ماله پروانه  می باشد این دستگاه در سایز های مختلف تولید و عرضه میشود .
به طور مثال در ایران ماله پروانه در سایز های  60 و 90 و 120 به وفور قابل دسترس ست وسایل مصرفی دستگاه ماله پروانه همان تیغه ماله پروانه و سینی ماله پروانه هستند که بیشترین حساسیت و ظرافت در بحث کفسازی بستگی به نوع و جنس سینی ماله
تیغه و سینی ماله پروانه ای 
دستگاه ماله پروانه مهم ترین ابزار مجریان کفسازی بتن
همانطور که میدانید مهم ترین ابزار برای انجام پروژه های کفسازی دستگاه ماله پروانه  می باشد این دستگاه در سایز های مختلف تولید و عرضه میشود .
به طور مثال در ایران ماله پروانه در سایز های  60 و 90 و 120 به وفور قابل دسترس ست وسایل مصرفی دستگاه ماله پروانه همان تیغه ماله پروانه و سینی ماله پروانه هستند که بیشترین حساسیت و ظرافت در بحث کفسازی بستگی به نوع و جنس سینی ماله
عشق دلم تو ♪ شدی تمومه قلبم ماله خودم میشی آروم آرومو ♪ کم کم … !! ♬♫ وقتی تویی کنارم حاله خوبی ♪ دارم وای به دله بیقرارم آروم آرومو ♪ آسه این دل داره میره واسه تو دله تنهام انگار یه عشقه ♪ خیلی خاصه انگار تو آسمونم اینه حاله ♪ دله دیوونه م فقط ♪ خودم میتونم حرفِ تو چشاتو ♪ بخونم … !! ♬♫ عشق دلم تو ♪ میشی چه دله روان پریشی ♪ باید تو ماله من شی ماله اونکه ♪ زندگیشی عشق دلم تو ♪ میشی چه دله روان پریشی ♪ باید تو ماله من شی ♪ ماله اونکه زندگیشی
موارد کاربرد شمشه ماله:
1-    یکدست نمودن، صاف سازی و تراز نمودن سطح بتن
2-    از بین خلل و فرج، سوراخ ها و حفره های موجود در بتن و ایجاد بتنی محکم با مقاومت مناسب
3-    جلوگیری از پوکی، تو خالی شدن و ورود هوا به داخل بتن
4-    صیقلی نمودن سطح بتن و ایجاد بتنی با کیفیت مناسب
5-    همگن نمودن ساختار بتن به دلیل ارتعاشات با فرکانس مناسب
کارکرد شمشه همانند ماله و جهت هموار و یکدست کردن محل بتون ریزی مورد استفاده قرار می گیرد. با این تفاوت که از دقت و ک
از ماله موتوری جهت مسطح کردن و ماله کشی محل بتن ریزی شده سطوح بزرگی همچون محوطه نمایشگاهی، پارکینگ طبقاتی، پمپ بنزین، کارخانجات، پیاده رو و سالن های ورزشی استفاده می شود. لذا پس از استفاده از ماله برقی هیچگونه ناصافی در بتن مشاهده نمی شود.
نحوه انتخاب ماله پروانه ای
ماله های پروانه ای یا ماله موتوری برای سهولت در امر ماله کشی بتن ساخته شده است. برای استفاده از این نوع تجهیزات نسبت به اندازه فضای مورد استفاده ابعاد و ناوبری آن نیز متغیر است ب
۲۷۳۹ - «سیاوش اردلان» خبرنگار شبکه BBCفارسی، در توجیه سخنان احمقانه رئیس‌جمهور آمریکا، دست به ماله‌کشی زد و نوشت، اذعان کرد: “با عقل جور در نمیاد که ترامپ خواسته بگه پوست و اعضا داخلی بدن رو با ماده ضدعفونی تمیز کنند. چون سوادش کمه نمیتونه درست منظورش رو برسونه. فکر میکنم منظورش این بود که باید ماده‌ای پیدا بشه که مثل اثر ماده ضدعفونی روی سطوح،‌ بدن انسان رو هم ضدعفونی کنه نه اینکه با همون ماده ضدعفونی.”لینک کوتاه منبع: www.b2n.ir/mzdr2739
دانلود ف
همانطور که در هر کاری ابزار و وسایل مخصوص آن کار مورد نیاز است، در کار گچبریو گچکاری هم بدون داشتن ابزار و وسایل حرفه ای مخصوص، کار با مشکل مواجه شده و در نهایت کیفیت مطلوب را نخواهد داشت، هر چند که گچ کار با سابقه باشد و در کار خود تبحر داشته باشد.بنابراین برای انجام عملیات مهمی مثل گچکاری در ساختمان، که کوچکترین اشتباه به چشم می آید و نیاز است تا دقت و تخصص بسیار به کار برده شود، نه تنها باید در انتخاب گچکار دقت کافی را به خرج داد که تجربه و

دانلود ویدئو با کیفیت 1080p
دانلود ویدئو با کیفیت 720p
دانلود ویدئو با کیفیت 480p

مرورگر شما از Player ساپورت نمی کند
دانلود آهنگ با کیفیت اصلی
دانلود آهنگ با کیفیت 128
متن ترانه خوشبختی سامان جلیلی
بیشتر و بیشتر ماله تو میشم حالا که آرومی پیشم
کمتر و کمتر میشه غمامون بدونه چتر وسط بارون
بیشتر از هر وقتی دوست دارم دیدی با هر سختی دوست دارم
تو یعنی خوشبختی دوست دارم تو رو تو رو
این حسی که داریم ماله خودمونه خدا داره میگه که عاشقمونه
دل با کسی جز تو
پدر بزرگم خیلی اهل شعر بود اصلا همین اهل شعر بودن ماها همگی از سمت پدر بزرگم به ما رسیده است همچنان که خطش خیلی بد بود همین بد خط بودن ماها هم از پدر بزرگ به ارث رسیده است و بسیار هم ولخرج و دست و دلباز بود و همین ولخرجی ها و بی حساب و کتاب بودن های خانواده ماها همگی از پدر بزرگ رسیده است هیچ وقت هم در خانه اش را نمیبست همیشه باز بود به شدت هم چایی بود اگر کسی میگفت چایی نمیخورم به فحش هایش مبتلا میشد که تو آدم نیستی که چایی نمیخوری  در اوووج خستگ
پدر بزرگم خیلی اهل شعر بود اصلا همین اهل شعر بودن ماها همگی از سمت پدر بزرگم به ما رسیده است همچنان که خطش خیلی بد بود همین بد خط بودن ماها هم از پدر بزرگ به ارث رسیده است و بسیار هم ولخرج و دست و دلباز بود و همین ولخرجی ها و بی حساب و کتاب بودن های خانواده ماها همگی از پدر بزرگ رسیده است هیچ وقت هم در خانه اش را نمیبست همیشه باز بود به شدت هم چایی بود اگر کسی میگفت چایی نمیخورم به فحش هایش مبتلا میشد که تو آدم نیستی که چایی نمیخوری  در اوووج خستگ
هرکار ک میکنم خوابم نمیبره
هر وقت که بشکنم
هر وقت ک طعم شکست رو بچشم
گریم نمیاد
الانم شکسته ام
خیلی سخت
گریم نمیاد 
اصلا ...
ولی خوابمم نمیبره ...
چند روز پیش بود ک خواستم بیام یه پست کوتاه بزارم ...
این بود
(راستی گفته بودم ک تازگیا عاشق خنده هاش شدم!)
ولی خب
اشتباه بود
دلم نمیخواد اینجور باشه
راستش اولین باره ولی اصلا دلم نمیخواد این شکست رو بپذیرم
دوست دارم مثل یه دختر بچه ی لجباز 
پاهامو محکم بکوبم زمین
با صدای بلند گریه کنم 
و بگم
*این ماله منه*

مزایای بتن ریزی ماله پروانه ای

انجام بتن ریزی کف باماله برقی کار راحتی است توانایی که شرکت ما دارد این است که رنگی پودر وارملات صاف ویکدست بدون کوچکترین پستی وبلندی با مصالح بدون مصالح با نازلترین قیمت را می توانند برای مشتریان انجام دهد.

اجرای بتن ریزی ماله پروانه ای

تمامی ابزار های که شما نیاز دارید تا کار بتن ریزی را ماله پروانه ای را انجام دهید را ما در اختیار داریم اجرای بتن ریزی با ماله پروانه ای و ابزار آلات به روز انجام بتن ری

با پیشرفت صنعت ساختمانسازی و نیاز به افزایش راندمان در عملیات بتن ریزی، اجرای بتن با ماله پروانه ای و ماله کشی، روز به روز نیاز به تجهیزات مدرن بتن ریزی بیشتر می گردد. یکی از تجهیزات اصلی و بسیار حائز اهمیت جهت این امر، دستگاه ماله پروانه ای برقی می باشد. ماله پروانه ای برقی که از آن با نام های ماله پروانه ای، ماله موتوری، ماله هلیکوپتری، ماله پروانه و ماله بنزینی یاد می شود، جهت پرداخت سطح بتن و بالا بردن میزان راندمان در کار بتن مورد استف
میدونستم فایده‌ای نداره.
میدونستم قرار نیست خوب بشم..
پس فقط مجبورم بخوابم . 
و چقدر غم‌انگیزه وقتی که حتی رویاهامم شیرین نیستن..
حالا به چه امیدی چشمام رو روی هم بزارم وقتی رویاهام ناپدید شدند.
شایدم ماله یکی دیگه‌شدند. نمیدونم.
شب بخیر:") 

ماله‌های موتوری نفربر یکی از تجهیزات اصلی برای بسیاری از شرکت‌ها در پروژه‌های بتنی هستند. در بازار دو نوع اصلی از ماله‌ها وجود دارد: ماله‌ موتوری دستی و ماله موتوری نفربر بسته به نوع پروژه‌ای که در حال کار بر روی آن هستید، یا بازارهای هدفی که در حال تلاش برای جلب نظر آنها هستید، ممکن است به یکی از این گزینه‌ها یا هر دوی آنها نیاز داشته باشید. در این وبلاگ کوتاه ما چند نکته را برای کمک به شما آماده کرده‌ایم تا متوجه شوید که از بین ماله‌ه
_ چون تو به صدای قلبت گوش میدی و قلبت میگرده و اونو پیدا میکنه،قلبت می‌بینه و میفهمت‌ش ، چون قلبت متعلق  به تو نیست 
قلبت قایمکی ماله یکی دیگه شده.
اینجوریه که فرقی نمیکنه اون کجا باشه ، دور یا نزدیک ، بین هزاران ادم ، شاد یا غمگین.
تو پیداش میکنی ، چون تو به صدای قلب‌ت گوش میدی..
به صدای تپش‌هاش..

این بنای شماست و ما با همه غرهایمان، می‌خواهیم که راضی باشیم به آنچه شما می‌پسندی...در این میان اگر بناست هر بار ما بین این خوف و رجا دلمان بریزد.. دوباره بلند شود... بریزد...چاره‌ای نداریم جز اینکه بخواهیم خودتان خوفمان را به رجاء برسانید که ما کوچکتر از آنیم که خوفمان‌امانمان را بِبُرد...و الغرض که ارحم من راس ماله الرجاء...ماچ جمیع بندگان به شما ذات اقدس اله
مادرم مرد بود...
له باوکم پرسی
- پیاو به چکه سیک الین؟
وتی: روله که م؛ پیاو او که سه یه که خوی 
له ریگه ی ئاسایشو هیوری بنه ماله خوی فیدا بکات.
له لای خوم بیرم که رده وه؛
خوزگه منیش وه کو دایکم
پیاو بوایه م
₪ برگردان فارسی:
از پدرم پرسیدم:
- مرد به چه کسی میگویند؟
گفت: دلبندم
مرد کسی است که
خود را
فدای آسایش و راحتی
خانواده میکند
منم اندیشیدم
کاش منم
مانند مادرم
مرد بودم
#سعید_فلاحی (زانا کوردستانی)
#شعر_سپید
الان کهداشتم نظرات قدیمیمو نگاه میگردم ( ماله اواخر سال ۹۵،۹۶) وقتی وارد سایت چند نفر از قدیمیا شدم به طرز عجیبی همشون تبلیغاتی شده بودن !!! 
 گردشگری ، بازاریابی ، کامپیوتر ، جالبتر اونیه که نوشته بود برنج مرغوب!! 
مگه میشه یهو چند تا اینطوری بشه ؟ نکنه بلاگایی که بعد یه مدت خاک میخورن خود به خود میشن صفحه تبلیغاتی ؟:/ 
+ اعصابم خورده چون سهیل و برهان تو سریال بوی باران مردن + لیورپول باخت + فردا ساعت ۶ صبح کلاس دارم ! 
بای  
دانلود | Download

راس راسکی عاشق تو
دارم میشم دیوونه
این حس بینمون
تا آخرش میمونه
حواسم نبود یهو دیدم
تو هوات غرقم
با تو آروم شدمو
تند زد رو تنت قلبم
شب ماله منو توعه
ناز کردنا مال توعه
قلبم ماله توعه
اسمم تو فاله توعه
منو سفت تر بگیر که بدجوری ما چفت همیم
تو کل خیابونا داد میزنم عشق منی
آسمون ما با یه نور ماه
روشنه و آرزومه باشی کنار من
من به یادتم
من کنارتم
واسه ی همیشه
آخه بی تو که نمیشه
آخه وجود من عشق من
جز تو کی میشه
من 
تو
ما
دنیا
آغوشت
به عشق
آ
ماله پروانه ای

ماله
پروانه ای قدرت در طراحی و عملیاتشان نسبتا
ساده هستند، اما به عنوان اپراتور هر نوع تجهیزات، مهم است بدانیم اجزای کلیدی،
چگونگی کارکردن آنها به چه صورت است.

6 اجزای عمومی در ماله پروانه ای وجود دارد: دسته، موتور،
گیربکس، مأموریت عنکبوت، تیغه ماله و در نهایت حلقه ایمنی.

دستگیره این است که چگونه
اپراتور دستگاه را هدایت می کند و کنترل های نصب شده روی دسته عمل می کند. موتور،
نیروی محرکه پشت ماشین است که درایو شفت را وارد می ک
الان داشتم کامنت های قبل یه نگاه مینداختم
جا داره یه نکته بگم قشنگ کیف کنید!

همه کسانی که کامنت گذاشتن این چند روز IP هاشون ماله ایران بود چون فیلترشکن ها طبیعتا کار نمی کرده؛ اما تنها کسی که از اول تا آخر ماجرا با IP آمریکا داشت کامنت می فرستاد «خانم حوا» بودن!
خلاصه که طرف حفاظیته، این نامه هایی هم که میده همه رمز نگاری شده است، 
یه دفعه دیدی صبح پاشدی دیدی هیچی نمیبینی و کیسه کشیدن سرت و دیگه اونجا خودتون می دونید و اعمالتون:))

پ.ن: تا دیر نش
¤ مادرم مرد بود...
 له باوکم پرسی- پیاو به چکه‌سیک الین؟وتی: روله‌که‌م؛ پیاو او که‌سه‌یه‌که خوی له ریگه‌ی ئاسایشو هیوری بنه‌ماله خوی فیدا بکات.له لای خوم بیرم که‌رده‌وه؛خوزگه منیش وه‌کو دایکمپیاو بوایه‌م!. ₪ برگردان فارسی: از پدرم پرسیدم:- مرد به چه کسی میگویند؟گفت: دلبندممرد کسی است کهخود رافدای آسایش و راحتیخانواده میکندمنم اندیشیدمکاش منممانند مادرممرد بودم!. سعید فلاحی (زانا کوردستانی)

چی میگن اینایی که ازین شعار روانشناسی ویترینی ها میدن: «خودتو ببخش!»
آدم اصن میل عجیبی داره به فراموش کردن اشتباهاتش و ماله کشی!
شما نگی، اون زودتر خودشو بخشیده!
مهم اون سوراخیه که ازش گزیده شده و اگه یادش بره، بهش فکر نکنه، نره ببینه کجاها رو اشتباه رفته، و ... هیچ بعید نیست دوباره همون اشتباهو بکنه.
اتفاقا آدم راحت خودشو می بخشه!
اما مرور اون مسیر اشتباهه که آدم رو به مرز دیوونگی میرسونه!

*یه راه میونبر محدود موقتی پیدا کردم برای سرچ. بعد

تقسیم بندی نما برای شیارای چهار سانتی که با استفاده از مصالح شیشه،وفوم یا آلمینیوم 
بعد اینکه اندازه ها مشخص شد شروع به کار گذاشتن شیشه و یا آلمینیوم در اندازه های دلخواه به صورت عمودی وافقی البته این راهم باید درنظر گرفت فاصله هر دهنه که شیشه گذاری شده یا فوم کار شده اگر فاصله مابین شیارا از یک متر ارتفاعش کم بود میشود کار تمیزی رو اجرا کرد که اندازه استاندارد آن ۷۰ سانت میباشد خلاصه بعد اجرای شیشه گذاری یا چسباندن فوم نوبت میرسد به مصال
مراحل کُرم بندی روی دیوار:
1-‌ ابتدا باید شاقول را بر سطح دیوار قرار داد؛ تا بتوان ضخامت کُرم را برای گچ‌اندازی تعیین نمود.
2- اگر ارتفاع دیوار 3متر باشد، در این صورت کُرم یا نشانه را در ارتفاع 80/2 سانتی متری 20 سانتی متر مانده به سقف اجرا می کنیم و آن را کُرم آ می نمائیم.
توجه: این نشانه باید حداقل ضخامت را داشته باشد.
3- نشانه بعدی را ‌30 سانتی متر مانده به کف اجرا می کنیم و ضامن شاقول را بر کُرم آ صاف قرار می دهیم طوری که قسمت برجستگی شاقول مماس بر
شادى دیروزها!
خرید رو اگه کنار بذاریم، فیلم خوب! فیلمش خیلى خوب بود! هنر و تجربه یه فیلم داره " دوباره زندگى" . خیلى دوست داشتنى بود برام. خیلى یاد گرفتم ازش. یادم باشه از اون چراغاى رنگیش بگیرم ، یه بار قبلاً رفته بودم بگیرم نداشت آقاهه. از اون ریسه ها که هر چراغش یه رنگه... خیلى دوسشون دارم...
و لباس مرتب پوشیدن! بله ، برام شادى داره! کلاً مرتب بودن! احساس "همانطور که میخواهم، هستم" . آخه رفتیم خونه مادرشوهرم و بعد به مامانم اینا سر زدیم که خونه دوست
عملیات کاشت پیاز زعفرانبرای کاشتن پیاز زعفران ابتدا چاله‌های یک سطر را با بیل درمی‌آورند و در درون هر گودال از 15 - 3 پیاز قرار میدهند . عمق کاشت پیاز 20 - 15 سانتیمتر در حیث گرفته و در موقع کاشت رمز پیازها می بایست افزایشی قرار گیرد . پیازها در عمق 20 سانتیمتری در فصل‌زمستان از سوز‌و‌سرما و کولاک و بقیه تنشهای محیطی و در فصل تابستان از گرما زدگی مصون می مانند . برای کاشت زعفران 5 - 4 نفر کمپانی میکنند بنابراین که یک نفر با بیل چاله‌ها را درمی‌آور
شادى دیروزها!
خرید رو اگه کنار بذاریم، فیلم خوب! فیلمش خیلى خوب بود! هنر و تجربه یه فیلم داره " دوباره زندگى" . خیلى دوست داشتنى بود برام. خیلى یاد گرفتم ازش. یادم باشه از اون چراغاى رنگیش بگیرم ، یه بار قبلاً رفته بودم بگیرم نداشت آقاهه. از اون ریسه ها که هر چراغش یه رنگه... خیلى دوسشون دارم...
و لباس مرتب پوشیدن! بله ، برام شادى داره! کلاً مرتب بودن! احساس "همانطور که میخواهم، هستم" . آخه رفتیم خونه مادرشوهرم و بعد به مامانم اینا سر زدیم که خونه دوست
امروز در استوری‌های اینستاگرامی برخی عزیزانم متن‌ها و عکس‌های مختلفی می‌دیدم با عنوان تبریک روز مرد. عنوان به‌شدت غریب بود و غریبانه. البته نه از این حیث که تاکنون اسم چنین روزی به گوش و چشمم نخورده بود؛ نه از بابت این‌که تاکنون روز زن و دختر را به دوستان و مادرم تبریک می‌گفتم و تبریکی نبود که برای این‌چنین روزی به من بگویند. این عنوان آن‌قدری غریب بود که حس کنم  کورمدافعین حقوق زنان و نه مدافعین واقعی این حقوق رحمی بر دل مردها عنایت نم
ماله پروانه ای به چه نوع دستگاهی گفته میشود:
ماله پروانه ای به ماشین هایی گفته میشود که برای صاف کردن سطح های بتنی بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد.
بتن را میتوان یکی از اساسی ترین مصالح ساختمانی نام برد و سازه های گوناگونی با بتن ایجاد میگردد , مانند: استراکچر ها، پی ساختمان،اسکلت بتنی دیوارهای مسلح و انواع سطوح بزرگ پروژه ها همواره میتوان بتن را یکی ازاصلی ترین عناصر در ساخت سازه‌ های مستحکم بتنی دانست و به یقین میتوان این عنصر و یا ماده را

۱- وقتی زن دایی‌م جای مامانم اومد مدرسه‌مون.
۲- وقتی با زن دایی‌رفتم خرید.
۳-وقتی مانتویی که زن دایی گفتو خریدم.
۴- هرچیزی که شامل زن دایی بشه
۵- وقتی با فاط اوکی شدیم و بهش گفتم بهم بگه دلش برام تنگ شده.
۶-وقتی به دوستم زنگ زدم.
۷-وقتی متنه مبینا رو خوندم.
۸-وقتی که جه بوم رو دوباره دیدم.
۹-وقتایی که خودم بودم.
۱۰- وقتی که لیتل رو می‌خونم[ ی لبخنده عجیبی میزنم..‌]
۱۱- وقتایی که دورهمی می‌بینم و از دیدن مدیری ذوق‌مرگ می‌شم.
۱۲- وقتی که چند تا موم

تقسیم بندی نما برای شیارای چهار سانتی که با استفاده از مصالح شیشه،وفوم یا آلمینیوم 
بعد اینکه اندازه ها مشخص شد شروع به کار گذاشتن شیشه و یا آلمینیوم در اندازه های دلخواه به صورت عمودی وافقی البته این راهم باید درنظر گرفت فاصله هر دهنه که شیشه گذاری شده یا فوم کار شده اگر فاصله مابین شیارا از یک متر ارتفاعش کم بود میشود کار تمیزی رو اجرا کرد که اندازه استاندارد آن ۷۰ سانت میباشد خلاصه بعد اجرای شیشه گذاری یا چسباندن فوم نوبت میرسد به مصال
منطق من برای اینکه پراید بهتر از دویست و شیشه:
"قفل مرکزی دویست و شیش یک حالت سیخی داره که وقتی می خواهی دستت رو از پنجره بندازی بیرون با ارگونومی دست جور نیست و مثل میخ می ره تو دستت. پس پراید بهتره چون قفل مرکزی ش با ارگونومی بدن آدمیزاد جور تره و حس نمیکنی یه چیزی از پایین داره بازوت را سوراخ می کنه می آد بالا."
حالا تو یک گونی دلیل برای من بیاری که دویست و شیش بهتره، من با همین یه دلیل می چسبم به پراید.
چون خیلی مهمه. ماشینی که نتونی دستتو ازش ب
من موندم!!!
چرا مردم فرانسه که از حقشون دفاع می کنن ، دولتشون به عنوان دیکتاتور معرفی میشه. اما توی ایران مردم که اعتراض میکنن ، میشن اشوب گر؟؟؟؟
اوضاع این روزهای ایران ، تاریخ قبل از انقلاب رو مرور می کنه.
.................
قبل از به اصلاح انقلاب اقابون در زمان پهلوی! وقتی مردم در مورد چیزی اعتراض میکردن ، یکی از حربه های حکومتی این بود که فردی به نام شعبان بی مخ که از گنده لات های تهران بود ، میزاشتن جلوی مردم تا از مردم بر علیه مردم ! استفاده کنن و ای
«کتاب الزّکاة»بابأنّه لیس على الحلی و سبائک الذّهب و نقرالفضّة و الجوهر زکاةمحمّد بن یعقوب ، عن محمّد بن إسماعیل ، عن الفضل بن شاذان ، عن صفوان بنیحیى ، عن ابن مسکان ، عن محمّد الحلبی ، عن أبی عبداللّه‏ علیه السلام قال : سألته عن الحلی أفیهزکاة ؟ قال : لا(1).بابزکاة المال الغائب و الدّین و الودیعةمحمّد بن یعقوب ، عن محمّد بن إسماعیل ، عن الفضل بن شاذان ، عن صفوان بنیحیى ، عن منصور بن حازم ، عن أبی عبداللّه‏ علیه السلام فی رجل استقرض مالاً فحال
بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است- کاپیتان ناو تئودرو روزفلت نامهای به اقای ترامپ نوشته است که بداد  ملوانهائی که کرنا گرفتند  برسید  اقای ترامپ گفته است  بامن کتابی صحبت نکنید ایشان را اخراج کردند- دونفر زن وشوهر ماله نوشته بودند که کرونا بسیارخطرناک است واین مقاله هک شده است-وایندو تصمیم گرفتند که درجنگل زندگانی کنند- یک دختر خانم-نام یکبیمارستانمیبرد که درانجا کرونا بوده است وروی گذر گاه سیمانی بیمارستان تا جاده مینویسد مواظب ب
تبدیل یک شیشه فایبرگلاس قدیمی یا غرفه دوش پلاستیکی یا گلستان به یک دوش با کاشی سفارشی آسان تر از آنچه فکر می کنید است. ترفند این است که پانل های دیواری را در حین نگه داشتن تشت دوش جدا کنید. این می تواند باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما شود و هیچ اتصال تخلیه ای یا کار دشوار تنظیم یک تابه جدید وجود ندارد. اگر محاصره وان / دوش دارید ، نگه داشتن وان در محل باعث صرفه جویی در وقت و هزینه بیشتر می شود.
وسایل و لوازم مورد نیاز شماابزارهای تخریبورق های پل
همیشه خیلى زود از کوره در میرم نمیدونم چرا؟؟!!! واسم سؤالِ
بماند
که گاهى واقعا اطرافیان غیرقابل تحمل میشن ولى خوب منم نباید زود از کوره
در برم،شاید آدم عصبى باشم ولى عصبانیتم  کلا ١٠دقیقه نمیشه ولى خوبم عصبى
میشم ها
دوست دارم قدر کارى که میکنم و بدونن نه بگن مگه چیکار کردى
این  جمله اندازه یه بمب اتمى یا شایدم هسته اى قدرت تخریب داره. صرفا چون
فلان کس همسن من بوده ٢ تا بچه داشته که  دلیل نمیشه من پخمه باشم. هرکى به
اندازه خودش از پس کاراش ب
نمیتوانم بگویم از وصل شدن اینترنت خوشحال نیستم. از پاتولوژی خوشم نمیاد، فارما رو شروع نکردم و تصمیم گرفتم جزوه بخوانم و کمال گرای درونم میگوید کل ترم دست به جزوه نزدی حالا هم نزن! ولی منطقی درونم میگوید هر چه از رفرنس باید برمیبستی بستی و این اطلاعات  اصلا به دردت هم نخواهد خورد و جزوه بخون نمره بگیر و به حرف های احمقانه اون گوش نکن. بله در من انگار منی در پی انکار من است.
--
آمده ام سالن مطالعه. از اینجا متنفرم. شارژ لپ تاپم تمام شد و میزم را عوض
همیشه این بحث آقازاده ها و پارتی دارها از بچگی در ذهن من بود و به نوعی با آن درگیر بودم. همیشه با مسائل اینچنینی و پارتی بازی و ناشایسته سالاری مشکل بنیادی داشتم. هر چه بیشتر می گذرد هم این مشکل من بیشتر از پیش میشه. البته در این دعوا ظاهرا طرف مقابل در حال پیروزیه و کمر من را به خاک می ماله

راستش این بحث ژن های خوب که مطرح شد یه کم خیالم راحت شد که اینا کلا با ماها فرق دارند و یه جوری نژاد برتر هستند. اینطوری کمتر اذیت میشم. قبول اینکه شهروند در
دانلود اهنگ عزیز رویاهام مریم پس کی ماله من میشی
دانلود اهنگ نگاه کن تو چشام مریم عزیز رویاهام
دانلود آهنگ عزیز رویاهام مریم از قیصر

دانلود آهنگ مریم از آرتین با کیفیت 320

دانلود موزیک ویدیو نگاه کن تو چشام مریم
نگاه کن تو چشام مریم سعید شایسته

متن آهنگ نگاه کن تو چشام مریم
دانلود موزیک ویدیو مریم ارتین شاهوران
وقتی ساعت ۶ زدم بیرون تا به کارام برسم ، شهر فرق کرده بود...‌
بیدار بود ، انگار همه از خواب بیدار شده بودن ... 
شهر بوی عشق گرفته بود ...
بهم یاداوری شد که‌ داره کم کم میرسه ...
ماه سیاه پوشهای عالم ...
چقدر نیاز داشتم به اینکه برسه زودتر ...
/ این عکس ماله امروزه ، طرفای ساعت ۶ ،  اصلا خوب نشد‌، ولی امروز خورشید خوشرنگ ترین بود ...
انگار همه چی تازه شده ، همه چی فرق کرده ، حس میکنم بهم فرصت داده شده ، مثل بچه ای که تازه متولدشده ...
240-  و من کلام له (علیه السلام)> قاله لعبد الله بن العباس و قد جاءه برسالة من عثمان و هو محصور یسأله فیها الخروج إلی ماله بینبع ، لیقل هتف الناس باسمه للخلافة، بعد أن کان سأله مثل ذلک من قبل ، فقال علیه السلام <یَا ابْنَ عَبَّاسٍ ، مَا یُرِیدُ عُثْمَانُ إِلَّا أَنْ یَجْعَلَنِی جَمَلًا نَاضِحاً بِالْغَرْبِ أَقْبِلْ وَ أَدْبِرْ بَعَثَ إِلَیَّ أَنْ أَخْرُجَ ثُمَّ بَعَثَ إِلَیَّ أَنْ أَقْدُمَ ثُمَّ هُوَ الْآنَ یَبْعَثُ إِلَیَّ أَنْ أَخْ
امروز داشتم به این فکر میکردم که آیاچیزیتوایندنیا وجود داره که برام ارزشمند باشه و خیلی دوسش داشته باشم
شروع کردم به شمردنش دیدم خدای من چیزایی داشتم که حتی خودمم نمیدونستم  
این انگیزه ی منو برا هدفم خیلی زیادتر کرد وقتی دیدم خدا این همه بندشو مورد لطف و رحمتش قرار داده تنها کاری که میتونم انجام بدم اینه که شکر کنم اونم عملی
گاهی وقتا با بدست نیاوردن کوچک ترین چیزا برا خودمون افسانه ی بدبختی میبافیم شاید یکم بی انصافیم 
به دور و ورتون نگا
مطلب خرید ابزار آلات بصورت عمده در عمده ابزار
سلام به سایت عمده ابزار مرجعی برای خرید انواع ابزارآلات به صورت عمده و تکی خوش آمدید .
عمده ابزار ؟
بله عمده ابزار ، قصد خرید ابزار آلات دارید
با قیمت ارزان
با کیفت
دارای گرانتتی
هزینه ارسال رایگان
ما در عمده ابزار تمام نیاز های شما را برطرف کرده ایم تا در ساده ترین راه ممکن ابزار آلات خود را بخرید و بدون وقف و در سریعترین زمان ممکن درب منزل یا محل کار دریافت کنید .
عمده ابزار فروشنده چه نوع ابزار
فرمول تولید پوشش اکریلیک نمای ساختمان معروف به مینرال 1
 این فرمول برای تهیه نوعی پوشش نمای ساختمان کاربرد دارد.  این فرمول از خرده ضایعات سنگ های رنگی و چند نوع فیلر و رزین اکریلیک تشکیل شده است. این پوشش حالت تزئینی داشته و در رنگ های متنوع قابل تولید است .  این پوشش به نور خورشید و شرایط جوی مقاوم است و از پایداری خیلی خوبی برخوردار است.  این پوشش حالت خمیری داشته و بوسیله ماله یا به صورت پاششی قابل استفاده است.  این ترکیب آب پایه بوده و با
یه مدت بود ...
سر اینکه پوستم کاملا تحت درمان بود ...جوش روی صورتم زیاد بود ...و پوسته پوسته شدید شده بود ...
خلاصه از اونجایی که استفاده از لوازم آرایشی کاملا ممنوع بود ...و مهمانی های زیادی در پیش ...
من همونطور تو مهمونیا شرکت میکردم ...
هر کسی که منو میدید میگفت وای چقد پوستت افتضاحه ...گلاب مصرف نمیکنی؟یا وای چرا این شکلی شدی؟خیار رنده نمیکنی رو صورتت؟یا یا خدا تو عسل بزن ببین چه چقد از این نکبت میای بیرون...
منم اصلا نمیگفتم تحت درمانم...اونام میگفت

جامعه ایران که زمینه های مسخ شدگی در زمان شاه را داشت، با ورود امام مستضعفین، و ایسلام ناب انقلابی، دارای رتبه های عجیب و غریبی شد. مثلاً در زمان سید اولاد پیغمبر، حضرت خاتم الانبیا، کسی که با کارت دعوت وارد ایران شد، با تریلر دختران و پسران را به امارات متحده برای امور جنسی منتقل کردند. 
ایران این مرز بی گهر، این ملت قهقرایی بربرِ مهرطلبِ هوچیِ جدو آباد واپسگرایِ مرده پرست، افتخارپرست، تاریخ پرست، احمقِ الاغ پرست، رتبه دوم مقام اعتیاد ر
داشتم تو کتاب خونم رو نگاه میکردم یه دفتری رو دیدم ماله دورانه کلاس هفتم برام خیلی جالب بود روش با ماژیک نوشته بودم غلط بنوسیسم با فاز ک*خل نامه و بعد این رو من شروع کردم به نوشتن که یه روز اومدم خونه دیدم مامانم اینو کرفته بود دستش و روی اون فوشش رو خط زده بود و بهم گفت که از این حرفای بد نزنو و اینا خلاصه که سر این دفتر کلی آب شدم 
بعد حالا اینا اصن مهم نیست اون چیزایی که توش نوشتم خیلی جالب تره ولی زیاده حسش که طبیعتن نیست همشو بنویسم ولی کلیت
:: http://fna.ir/dd6bju
برخی می گویند که تیم رسانه ای او نتوانسته است در برابر مسائل و چالش های دولت واکنش مناسب و مقتضی داشته باشد. اما مخفی کردن شبکه رسانه ای آشنا در کشور که پیاده نظام آن سلبریتی های غرب زده هستند امری غیر ممکن است. بهتر است بگوییم با دستگیر سر شبکه رسانه ای روحانی در خارج از کشور (زم) او دیگر امید خود را از ید قدر شانتاژگر و دروغ پراکن از دست داده و این بازوی مهم حیات بخش دولت حسن روحانی  #از_کتف قطع شده است.
اما وقتی صحبت از مفاسد دولت
(خدایا!
از اینکه مامان اینجور با پیرزن همسایه همذات پنداری میکنه خیلی ناراحتم
به اون مرحله رسیده که درداش رو با اونا شیر کنه 
خیلی بده این)
دیشب ع اومد اینجا
اصلا فازم به فازش نمیخوره
هیــــــــــــــــچ!
یعنی فازشو نمیفهمم بعد از اینهمه سن هنوز فاز شوخی دستی داره و من اصلا از اینجور رفتارا خوشم نمیاد
چون با این کاراش فقط میخواد سایزتو اندازه بگیره 
و بعد ایراد بذاره
وگرنه با خیلی از دوستای دیگه م هیچ مشکلی راجع به شوخی دستی نداریم و خیلیم ا
درباره سفر به جزایر مالدیو
مالدیو کجاست؟ کشور مالدیو جزیره ای است که در اقیانوس هند قرار دارد. جزایر مالدیو در جنوب غربی هند و سریلانکا واقع شده و پایتخت مالدیو شهر ماله و زبان رسمی آن دیوهی است. امروزه اکثر جزایر مالدیو برای گردشگری گسترش یافته اند و هتل های مالدیو بسیار لوکس و زیبا هستند که برای اقامت گردشگرانساخته شده است.
ادامه مطلب

سخت بتن بهین اترک در زمینه تولید محصولات کفسازی صنعتی، محافظت از سطوح و ملات خشک سیمانی فعالیت داشته و پس از سال‌ها حضور و مشارکت در پروژه‌های عمرانی و صنعتی، هم اکنون افتخار دارد شرح خدمات و پیشنهادات فنی خود را بحضور محترمتان ارائه نماید.
شرح خدمات:
  طراحی، تولید و اجرای انواع کفپوش صنعتی بر پایه سیمان (بتن سخت رنگی)، کفپوش بتن منقش (بتن دکوراتیو) 
    ارائه انواع افزودنی‌های ویژه بتن از جمله فوق روان کننده‌های کاهنده آب، ژل‌های میکر
نفس اماره: نوموخوام... مال خودمه... خودم پیداش کردم... میخواس گُمش نکنه... به من چه اصلا... دزدی نکردم که عذاب وژدان داشته باشم... سه بار پرسیدم ماله کیه هیشکی نبود اصلا که بخواد جواب بده... دوسش دارم میخوام واسه خودم باشه... صاحبش باید مراقبش می بود... من پیداش کردم الان صاحبش منم...نفس لوامه: ساکت باش! مال تو نیس که... باید صاحبشو پیدا کنیم و اینکارو میکنیم یا حداقل سعی خودمونو میکنیم دیگه هم حرفی نباشه! 
+ اونجوری که دوستان توی پست قبلی کامنت گذاشتن، پش
قیمت همتراز کاشی / فروش هم تراز کاشی / قیمت هم تراز کننده سرامیک / قیمت گیره همتراز سرامیک
همتراز کاشی و سرامیک محصولی است که جهت یکسان سازی سرامیک های کف و دیوار در کنار هم از لحاظ ارتفاعی و بند و حذف کردن ناخونک و موج در کاشیکاری استفاده می شود. همتراز از دو قطعه گوه یا پل و کلیپس یا گیره تشکیل شده است.
روش اجرای هم تراز کاشی :
ابتدا بعد از پهن کردن چسب کاشی با ماله شانه ای و گذاشتن کاشی یا سرامیک کلیپس را زیر لبه ی آنها قرار داده و سرامیک
فرمول تولید چسب کاشی اکریلیک
این فرمول برای تولید چسب کاشی اکریلیک کاربرد دارد.  این چسب به صورت آماده و خمیر مانند است.  این چسب کاشی ماله خوری بسیار عالی و کاربری ساده دارد. پس از خشک شدن بسیار مقاوم و ضد آب بوده و مقاوم به شوینده هاست.  این چسب برای چسباندن و نصب انواع کاشی و سرامیک در کف و دیوار و سقف قابل استفاده است.  این فرمول در یک صفحه و با فرمت پی دی اف ارائه شده است ...دریافت فایل
از جمله "شوخی کردم" متنفرم...
شما فرض کنید که یکی بهتون سیلی بزنه و زل بزنه تو چشمتون ...با جدیت محض بعد دست بلند کنه و یکی محکم تر بزنه...با جدیت بیشتر...بعد دستشو تو هوا بگیرید که هوی چته؟نکنه میخوای سومی رو هم بزنی؟تو به چه حقی داری این طوری میزنی تو گوش من؟تو به چه حقی داری به من سیلی میزنی ...و من مجبور نیستم سیلی های تو رو تحمل کنم!
یهو طرف واسه اینکه دستشو از دستتون بکشه بیرون...با چشمایی که ازش خون میباره...بخنده و بگه:شوخی کردم بابا!
شوخی کردی ب
اعجاز بوی جهادی!
جهادی، دایرة المعارف فرهنگ‌هاست و ناگزیر، فرهنگ را باید زیست.
زیست یک فرهنگ، دلشوره مقدسی به جان یک ماجراجویی جهادگرانه می‌اندازد.
بوی چشمان یوسف همانقدر دل‌انگیز است که بوی تشنگی سر ظهر بچه‌های گروه در گرمای پنجاه درجه.
بوی سنگ آفتاب‌دیده در کنار کولر گازی، همانقدر جذاب است که بوی ماست ماله‌زده در کنج یخچال خانه کپری.
بوی خیس گوسفندهای مه‌خاتون همانقدر هوا را پر می‌کند که بوی خنده‌های ریــزریـــز طهورا روی شانه اسم
لاتَ؟! آری!...
ضربه داشت
دل خنک کن بود
اما بعضی جاها را کمی نرم رد نکرده بود
فلذا گلگیرش مالیده بود!
کاری به فقه هنر و رسانه اش ندارم چون بارم نیست!
قدیمی نشد؟!
برخورد دو رویکرد بسیجی صریحِ (به زعمی) انقلابیِ کنج پستو و بسیجی ماله کش وسط میدان چرتکه انداز؟!
چرا نمیخواهیم بفهمیم که شجاعت بدون مصلحت اندیشی حماقت است؟!
سیاست زدگی ندارد ها
اما علی علیه السلام هم مصلحت می‌اندیشید...
اصلا مگر سلیقه حاکم است؟! که مصلحت را درست و غلط میپنداریم؟!
حرف حرف ا
خب همونطور که مشاهده میکنید اینا اطلاعات کارت گرافیکم هست.اسمش که در بالا موجوده.همینطور لوگوی شرکت سازندش که انویدیاس.این نسخه و کلا کارت گرافیکایی که حرف M درش بکار  ینی همون Mobile یا نسخه ضعیفتر که معمولا برای لپ تاپ ها استفاده میشه،چراکه قدرت کمتر ینی برق مصرفی کمتر و برق مصرفی کمتر ینی حرارت کمتر.
*نکته ای شاید برای دوستان جالب باشه.(البته گیمرای عزیز بیشتر)باید بدونین که اگه کارت گرافیکتون ضعیف ایرادی نداره کارت گرافیکای اکسترنالم موج
سلام دخترنازم!امشب چطوری؟بهت که فکرمیکنم میخوام بخورمت ازبس بچه کوچولو دوست دارم.بعضی وقتها بچه دوستم رامی یارم خونه به بهانه نگه داشتنش که مامانش به کاراش وکلاساش برسه وباهاش حال میکنم.خیلی دوستش دارم.به خاطرکوچولوبودنش هست.(بچه کوچولو)
خاطره امشب خاطره یکی دیگه ازدوستام هست که گفت:
یه بار یه دختر نوجوون و خوووشگل رو از دووور دیدم که وضع پوششش خیییلی بد و جیغ بود
اون موقع ها در بند نهی از منکر لسانی نبودم و حتی دغدغه این کارهارو هم نداشتم
دانلود آهنگ جدید کوروش معین آروم آروم
Download new Music Kourosh Moein Arom Arom
آهنگ جدید کوروش معین بنام آروم آروم
وقتی میخندی چشماتو میبندی مطمعن میشم دیگه از همه دل کندی
بیا بشین وره دلم یه طوری که باوره دلم بشه دیگه ماله خودمیو

دانلود آهنگ با کیفیت 320

متن آهنگ آروم آروم

آهنگ های کوروش معین
دوباره نزدیک به آن ایام تولد لعنتی ام شدیم و اخلاقم به صورت پیش فرض  روی حالت تخماتیک قرار گرفت:/نمیدانم چرا همیشه در روز تولدم از سگ هار هم بدتر و عوضی تر میشوم:/فکر کنم افسردگی بعد از زاییده شدن میگیرم:) کلا از بچگی با این روز مشکل داشتم:)فکر کنم از همان موقع هم طرفدار انقراض و نابودی بوده ام...بالاخره از ان دوران گذشتیم ،هنگام فرود در زمان رسیده و خلبان تخماتیک خاموش شده تا خلبان اصلی یعنی من کنترل پرواز را در دست بگیرد:/در واقع گند کاری هایش ر
دوباره نزدیک به آن ایام تولد لعنتی ام شدیم و اخلاقم به صورت پیش فرض  روی حالت تخماتیک قرار گرفت:/نمیدانم چرا همیشه در روز تولدم از سگ هار هم بدتر و عوضی تر میشوم:/فکر کنم افسردگی بعد از زاییده شدن میگیرم:) کلا از بچگی با این روز مشکل داشتم:)فکر کنم از همان موقع هم طرفدار انقراض و نابودی بوده ام...بالاخره از ان دوران گذشتیم ،هنگام فرود در زمان رسیده و خلبان تخماتیک خاموش شده تا خلبان اصلی یعنی من کنترل پرواز را در دست بگیرد:/در واقع گند کاری هایش ر
دهه اول محرم تمام شد. به همان سادگی چند کلمه ای که گفته شد. چه ماند؟ هیچ! در حقیقت امسال التپه، بدتر از هر سالی بود که در ذهن می آید. مصلحت شخصی همچنان بر مصحلت تمام روستا می چربد. دردناک ترین بخش آن هم توهین به شعور یک روستا بود که البته دمی هم بر نیامد. اینجا التپه است و به سبک و سیاق همان روزهای تاریک اداره می شود. مردم تنها یک برد تبلیغاتی و یک شعار دلنشین و یک دروغ تب دار برای روزهای خاص است. وگرنه چیزی به اسم مردم و ملت در لحظه های سرخوشی وجود
Shawn Mendes & Camila Cabello - Senorita

متنش:
I love it when you call me señorita

I wish I could pretend I didn't need yaBut every touch is ooh la la laIt's true, la la laOoh, I should be runningOoh, you keep me coming for you
Land in MiamiThe air was hot from summer rainSweat dripping off meBefore I even knew her name, la la laIt felt like ooh la la laYeah noSapphire moonlightWe danced for hours in the sandTequila sunriseHer body fit right in my hands, la la laIt felt like ooh la la la, yeah

I love it when you call me señoritaI wish I could pretend I didn't need youBut every touch is ooh la la laIt's true, la la laOoh, I should be runningOoh, you know I love it when you call me señoritaI wish it wasn't so damn hard to leave youBut every touch is ooh la la laIt's tru
جهت استفاده از همتراز در کف در ابتدا کف و پشت سنگ یا سرامیک را به  ملات پر سیمان یا چسب کاشی و توسط ماله شانه ای یا دندانه دار آغشته نموده و سپس تایل مورد نظر را در محل خود قرار میدهیم.
بعد از جاگذاری کاشی یا سرامیک لبه کلیپس را زیر کاشی یا سرامیک قرار داده و کاشی بعدی را قرار میدهیم.سپس با گوه ( پل ) و به وسیله  آچار همتراز (انبر کاشی تراز) گوه را داخل کلیپس فشار میدهیم که این امر موجب یکنواخت شدن سطح میگردد.سپس تراز بودن  سطح کار را کنترل میکنیم.
جهت استفاده از همتراز در کف در ابتدا کف و پشت سنگ یا سرامیک را به  ملات پر سیمان یا چسب کاشی و توسط ماله شانه ای یا دندانه دار آغشته نموده و سپس تایل مورد نظر را در محل خود قرار میدهیم.
بعد از جاگذاری کاشی یا سرامیک لبه کلیپس را زیر کاشی یا سرامیک قرار داده و کاشی بعدی را قرار میدهیم.سپس با گوه ( پل ) و به وسیله  آچار همتراز (انبر کاشی تراز) گوه را داخل کلیپس فشار میدهیم که این امر موجب یکنواخت شدن سطح میگردد.سپس تراز بودن  سطح کار را کنترل میکنیم.
خب، قراربود امروز وقتی درماشین درحال برگشتن به خانه هستم، به اینجا بیایم و خلاصه کوتاهیی از انچه برایم افتاده بنویسم ولی خب طبق معمول یادم رفت.
صبح از خواب ماندم و گوشیم درکنارم نبود و صدای آلارم گوشیم رانشنیده بودم. پدرم به اتاقم آمد و فوری بیدار شدم چونکه من خواب سبکی دارم. اینکه به خرافات اعتقاد داشته باشم برای خودم هم عجیب است و غیرقابل باور
مثلا امروز دوبار عطسه کردم و از بچگی بهم میگفتن وقتی عطسه میکنی حتما اتفاقی میافتد. روبه روی من ف
با همان لگن پاره  که تکنولوژی حداقل دو دهه قبل را دارد، و به لطف دلّالگی و رجّالگی و نهایت بی ثباتی مملکت، قیمتش چند برابر شده و پشت فرمان ماشین چنان نشسته که به قول استاد اخوان ثالث که در وصف مدیران پر تبختر و پر مدعا گفته بود: چون خاقان چین بر پشت فیل، یا قیصر روم بر ارابه ی طلا! اما به نظرم استاد برای ایشان خیلی مایه گذاشته؛ وگرنه نه آن آهن پاره ی تابوت متحرک، فیل و ارابه ی طلا، نه صاحبانش قیصر و خاقان هستند . خلاصه چنان نگاه میکرد که انگار من
همنشین کرونا | روزنوشت‌هایی از یک پرستار داوطلب در اورژانس کرونا
روز سوم: «ناخن دراز واه‌واه‌واه!»

مقدمه اول: دستگاه پالس اکسی‌متر یک وسیله اساسی در اورژانس است. ما در اورژانس به وسیله این دستگاه میزان غلظت اکسیژن و ضربان قلب را می‌سنجیم. این دستگاه در دو نوع ثابت که به مانیتورینگ علائم حیاتی متصل است و نوع قابل حمل(پرتابل) وجود دارد
مقدمه دوم: یک قانون نانوشته بین پرستاران اورژانس وجود دارد که تا حد امکان در برابر بیماران و علائمی که ا
بسم الله الرحمن الرحیم
۱)مولا جانم جان جانانم زبانم برای بیان احساساتم الکن است
 هیچ چیز خوب نمیشود تا نیایی 
جای همگی خالی:)
عیدتون خیییییلی مبارک

۲)نزدیک بود حادثه منا رخ دهد و جان به جان آفرین تسلیم کنم عجب شلوغه جمکران
۳)نخود هر آش که میگن منم رفتم تو تیم سلامت موکب ها 
روپوشم بهم دادن ولی هم ماله یه آقا بود و فوق العاده کثیف هم با چادر نمیشد بپوشم

خدا وکیلی بی نظمی میباره 
دلم میخواد منو مدیر این جور موکبی کنند بعد معنی نظم و ترتیب رو درک
قالیشویی در مشهد فرش‌های دستباف از برس‌های نرم به همراه مواد شستشو خنثی و پاره ای آب سرد به کار گیری میشود؛ این در حالی می باشد که برای خشکشویی فرش‌های ماشینی می‌قدرت از دستگاه‌های فوم ساز حاذق به همپا قالیشویی در مشهد شوینده‌های قادر بهره مند شد . دستگاه فوم ساز به کارگیری گردیده در فرآیند خشکشویی فرش ماشینی، مکانیزم مشابهی با دستگاه ماله پروانه‌ای موتوری داراست با این تفاوت که به جای استعمال از کاردک و تیغه، در سینی کف دستگاه از برس
خالم اینا رفتن مسافرت
کلید خونشون رو برام گذاشتن و رفتن :)
دیروز یه اتفاق بدی افتاد!اشتباهی سهوی به خالم گفتم مامان و به مامانم گفتم خاله!
از دیروز خودم دارم فکر میکنم که نکنه نکنه من انقد بی معرفت شدم؟!
مامانم ناراحت شد من فهمیدم!ولی چیکار کنم؟!
تا حالا شده حس کنی خونت خونت نیست؟!
انگار لعنتی هیچ جایی خونه من نیست!
انگار هیچ جایی جای من نیست!
انگار هیچ ادمی ادم من نیست!نمیتونم به یه نفر دستور بدم که فقد ماله من باشه!
سطح انتظاراتم به شدت اومده پا
گروه مهندس استخر
مشاوره  ،  محاسبه  ،  طراحی  ،  نظارت  ،  تجهیز  و اجرای کامل پروژه های : 
استخر ، آبنما ، جکوزی ، پارک آبی ، مجتمع آبدرمانی 
اتاق ماساژ  ، تونل مه  ، حمام سنتی 
سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمک
در ایران و کشورهای همجوار 
آببندی استخر با چسب آببندی
• فرکوتاپ SA12 برپایه پلیمرهای اصلاح شده مناسب جهت ساخت ملاتهای چسبنده بر روی سطوح بتن، و بعنوان ماده آب بند و واسطه چسبنده قوی برای تعمیرات سطوح بتنی و سیمانی تولید گردید
هنر سفید کاری با گچ کشته و پرداخت سطح بنای ساختمان :
در بنایی ساختمان پس از اینکه گچ آماده روی کار کشیده و زیر کار صاف و صیقلی شد گچ کشته را به ضخامت یک تا حداکثر دو میلیمتر روی کار کشیده و با ماله پرداخت آن را صافکاری می کنند هر چه بیشتر ماله روی کشته کشیده شود روکار بهتر و صاف تر عمل می گردد. خاصیت کشته اینست که منافذ زیر کار را پر کرده و دو بندها را (جاهایی که دو سر گچ کاری به هم می رسند) پر نموده و کار را صاف نشان می دهد دیگر اینکه گچ آماده زیر ک
خرید ادیوس، قرص لاغری ادیوس، بهترین قرص لاغری، ادیوس لاغری، قیمت ادیوس، قیمت ادیوس اصلی، ادیوس طلایی، کپسول لاغری ادیوس، گلد ادیوس، کپسول لاعری ادیوس، کسی قرص لاغری ادیوس گلد شنیده یا استفاده کرده؟، نماینده رسمی گلد ادیوس اسپانیا، قرص لاغری ادیوس نیو گلد اصل، خرید قرص لاغری ادیوس ۱۹ کیلو کاهش وزن با گلد ادیوس رعایت، نماینده رسمی و اصلی نیو گلد ادیوس اصل اسپانیا، کپسول لاغری گلد ادیوس جدید با ترکیب غنی تر و قوی تر، قرص لاغری ادیوس ADIOS GOLD ط
خرید ادیوس، قرص لاغری ادیوس، بهترین قرص لاغری، ادیوس لاغری، قیمت ادیوس، قیمت ادیوس اصلی، ادیوس طلایی، کپسول لاغری ادیوس، گلد ادیوس، کپسول لاعری ادیوس، کسی قرص لاغری ادیوس گلد شنیده یا استفاده کرده؟، نماینده رسمی گلد ادیوس اسپانیا، قرص لاغری ادیوس نیو گلد اصل، خرید قرص لاغری ادیوس ۱۹ کیلو کاهش وزن با گلد ادیوس رعایت، نماینده رسمی و اصلی نیو گلد ادیوس اصل اسپانیا، کپسول لاغری گلد ادیوس جدید با ترکیب غنی تر و قوی تر، قرص لاغری ادیوس ADIOS GOLD ط
سلام! امروز می خوام مطلبی از نویسنده ی مهمان خوبمون Arsham بزارم.
این بازی محصولی از شرکت rocksteadyهست که به ساخت سری بازی های بتمن ارخام معروفه، این بازی در سال ۲۰۱۵برای ps4 اومد و مدتی بعد هم برای PC که نسخه کامپیوتری این بازی یک فاجحه بود! از مشکلات فنی و گرافیکی گرفته تا باگ های عجیب غریب، هیچ کس نبود که از نسخه pc این بازی راضی باشه اما از طرف دیگه ps4 گیمر ها هیچ مشکلی نداشتن و همین قضیه باعث شده بود ک در سایت steam نمره‌ی خیلی بالایی نگیره. این چهارمین
سلام بزارید یکم از خودم بگم براتون :
من امیرحسین هستم متولد سال 1384 تقریبا 5 سالی میشه که به زمینه کامپیوتر علاقه مند هستم و در این 5 سال فهمیدم که بیش از حد علاقه دارم 
و سراغ کامپیوتر را گرفتم 
و الان برنامه نویسی . طراحی وب . گرافیک . بازی سازی و .... را بلد هستم
امیدوارم لحظات خوبی را در سایتم داشته باشید.

حالا بریم به بخش جالبش اگه حوصله خوندن ندارین خب نخونین مجبوری که نیس :)
داستان برنامه نویس شدن من
درست زمانی بود که یک کامپیوتر خیلی ضغیف داش
ساختن ملات گچ و خاک:

ابتدا قدری آب درون استانبولی می ریزند (حداکثر نصف حجم استانبولی چون اگر در ساخت ملات گچ،میزان آب، زیاد تر از حد لازم باشد، گچ کشته می شود.) آنگاه گچ و یا مخلوط گچ و خاک را درون آب به اندازه ای می ریزند که که سطح گچ و یا گچ و خاک از سطح آب بالاتر بیاید و تقریبا آب دیده نشود آنگاه این مخلوط را تقریبا ۵تا ۶ دقیقه بحال خود گذاشته و بعد از یک گوشه ملات را هم زده وازآن استفاده می کنند. اما برای ساختن سایر ملات ها آب را روی ماده می پا
آموزش ( رویت ) Revit : نکات ، ترفندها و عیب یابی
در این ترتیب ، برای هر سازنده آموزش ( رویت ) Revit — چیزی وجود دارد که یادگیرندگان و مشتری های آماده یکسان هستند. هر ویدیو در مورد نوک ، شیرین کاری یا روش تحقیق خاص در Revit قرار دارد.
آیا سوابق CAD را وارد می کنید و برای دستیابی به سازگاری نیاز دارید؟
آیا باید از اندازه گیری های خود سود بیشتری کسب کنید؟
باید اکثر چشم اندازهای یک شرکت را بررسی کنید و بررسی کنید که آیا تنظیمات صحیح است؟ آموزش ( رویت ) Revit
آیا نی
سلام
اخیرا اینقدر کم اخبارو دنبال می‌کنم و فکرم درگیر چیزای دیگه‌س، بعضی وقتا یادم میره کرونا رو :)) بابابزرگم که کسالت داشت، تو خونه بهتر نشد و بستریش کردن و مامانم ده روزی هست رفته اونجا. اضافه شدن یه سری از کارای خونه به کارهام، نگرانی وضعیت اونجا و از این طرف رفتارای داداشم که لجم رو درمی‌آورد، باعث شد حال روحیم خیلی خوب نباشه این روزا. در این حد که وقتی مامان فیلم فرستاد از گربه‌ای که میاد پشت پنجره‌‌ی اتاق بیمارستان می‌شینه و وقتی ب
سنگها از نظر کاربردی در سنگ کاری و کاشی کاری به دو گروه تقسیم می شوند :
از نظر شکل طبیعی ( سنگهای خام) و ( ساختگی سنگها کار شده )
سنگها از نظر شکل طبیعی  در سنگ کاری به گروه های زیر تقسیم می شوند :
۱- سنگهای رودخانه ای  ۲- سنگهای کوهی
۱- این سنگها در جریان غلتیدن در مسیر رودخانه و برخورد با یکدیگر و بر اثر عمل فرسایش ، گوشه های تیز و لبه دارشان را از دست میدهند و سطح آن ها نیز تقریباً صاف و صیقلی می گردد و حداقل قطری برابر ۵ سانتیمتر دارد که در دیوار
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

وقتی بچه ای رو به خاطر کار اشتباهی دعوا میکنی،میتونه واکنشای مختلفی داشته باشه؛
یکی وقیحانه دروغ میگه و همه چیزو انکار
خرید چسب سنگ
بهترین دما برای انجام عملیات ۵ الی ۳۵ درجه سانتیگراد می باشد و برای هر متر
مربع مقدار ۴ الی ۵ کیلوگرم از محصول مورد نیاز است.
خرید چسب سنگ با توجه به جنس و کیفیتی که دارند و تنوع کاربرد های آن ها بسیار مورد توجه قرار دارد.
 این محصول استحکام، چسبندگی و مقاومت بسیار بالایی دارد و در برابر گرما و سرمای شدید مقاوم است و در برابر برخی از حلال ها مانند نفت و گازوئیل مقاومت خوبی را از خود نشان می دهد.
 جهت استعلام قیمت چسب سنگ با ویستا چس
یکی از نکات جالب تو داستانهای عاشقانه سنتی، تلاش عاشق و معشوق برای رسیدن به همدیگه است، درحالیکه موانع زیادی وجود داره اما این دو سعی میکنند مخفیانه در یک شب به خواسته شون برسن، اما حضور نماینده دینی رو حتی تواین شرایط فراموش نمیکنند:
1. مثلا تو داستان رمئو و ژولیت میخونیم : "خانواده ژولیت از ازدواج مخفیانه او با رومئو که با وساطت لارنس راهب صورت گرفته بی خبر اند"

2.  تو داستان رستم و تهمینه در شاهنامه ، رستم وقتی رضایت تهمینه را متوجه شد ، مو
سلام دنبال کننده ى شماره یک
سلام به تو که فقط یک عددى
به تو که معلوم نیستى. به تو که اینجایى اما نمى بینمت. 
میخواهم با تو گپ بزنم، با تو که ناشناسى و کاش ناشناس بمانى. که به محض شناخته شدن قضاوتت خواهم کرد و تو دیگر تا ابد از قضاوت و فکر من درباره خودت در امان نخواهى بود. 
دیروز مادربزرگم مهمان من بود. با آن دست هاى معصومش. دیروز آشپزى کردم . بگم بهت چیا پختم؟ سوپ، خورشت هویج (ماله تبریزی هاست و احتمالاً شما ندارین) خورشت قیمه و کشک بادمجون و خورا
سفر به کشور مالدیو
برای گذارندن تعطیلاتی لوکس در هتل هایی با کیفیت استثنایی در وسط اقیانوس هند، جایی بهتر از جزایر مالدیو نمیباشد .جزایر مالدیو به مجموعه ۱۲۰۰ جزیره کوچک گفته میشود که در اقبانوس هند قرار گرفته اند . از این تعداد جزیره فقط ۲۰۲ جزیره آن مسکونی میباشند. سواحل مرجانی ، آب زلال اقیانوس هند ، هتل های بسیار لوکس ، آب و هوای معتدل موجب گردیده است تا سفر به مالدیو برای مسافرینی که مایل به گذراندن تعطیلات خود در منطقه ای آرام و در هتل
آسیاب آبی قدیم
 گندم از مهمترین غلات اصلی غذای انسانها می باشد گندم از زمان قدیم  تا به امروز  در کشتزارها ومزارع  در سرتاسر ایران وجهان  کشت می شد و از مهم ترین مشاغل بوده که بدون آن زندگی دچار بحران و مشکل می باشددر قدیم  بیشتر مردم کشاورز بودند  وکشت گندم  از شغل اصلی آنها محسوب می شد ولی با پیشرفت زمان وتکنولوژی امروز رو به کاهش یافته است . در قدیم دونوع  کشت گندم داشتیم دیمه و اوه همون آبی   به این صورت بود که تخم گندم را در زمین شیار شد
آسیاب آبی قدیم
 گندم از مهمترین غلات اصلی غذای انسانها می باشد گندم از زمان قدیم  تا به امروز از کشتزارها ومزارع در سرتاسر ایران وجهان از مهم ترین مشاغل بوده که بدون آن زندگی دچار بحران و مشکل می باشددر قدیم  بیشتر مردم کشاورز بودند  وکشت گندم  از شغل اصلی آنها محسوب می شد ولی با پیشرفت زمان وتکنولوژی امروز رو به کاهش یافته است . در قدیم دونوع  کشت گندم داشتیم دیمه و اوه همون آبی   به این صورت بود که تخم گندم را در زمین شیار شده می پاشیدن و ر
سلام دخترنازم!امشب چطوری؟بهت که فکرمیکنم میخوام بخورمت ازبس بچه کوچولو دوست دارم.بعضی وقتها بچه دوستم رامی یارم خونه به بهانه نگه داشتنش که مامانش به کاراش وکلاساش برسه وباهاش حال میکنم.خیلی دوستش دارم.به خاطرکوچولوبودنش هست.(بچه کوچولو)
خاطره امشب خاطره یکی دیگه ازدوستام هست که گفت:
یه بار یه دختر نوجوون و خوووشگل رو از دووور دیدم که وضع پوششش خیییلی بد و جیغ بود
اون موقع ها در بند نهی از منکر لسانی نبودم و حتی دغدغه این کارهارو هم نداشتم
سیر را از او‌لین سرمای ناحیه تا آخرها آبان ماه میکارند . کاشتن سیر در فصل بهار سبب می شود که مقدار سیرها کوچک شود و هم ممکن است پیش از فصل زمستان جوانه بزند و یخ نابودش می نماید .3 - خاک و تهیه و تنظیم بستر کاشت سیرخاک می بایست زهکشی خیر داشته باشد . خاک رسی برای کاشت سیر مطلوب نیستند , چون یا این که غده عالی در آن‌ها تشکیل نمی‌شود و یا این که پیاز بدست آمده , بد صورت میشود , مگراینکه این خاکها توسط کود دامی پوسیده سبک شوند .برای تنظیم بستر کاشت می
امروز متوجه شدم تو بحثها دقیقا تا اونجایی پیش میرم که مرز احترام شکونده نشه
احترام تو بحث یعنی چی؟ یعنی طرف از اینکه بفهمه حرفش اشتباه بوده ضایع نشه.
یا یه جوری قضیه رو ماله بکشم که بگم هردوتامون درست میگیم
درصورتی که یه موقعایی واقعا دیگه حق با طرف نیست و داره چرت میگه. من اینجا متوقف میشم.
به دو دلیل؛
یکی اینکه بنظرم شخصیت و اعتمادبنفس آدما از هربحثی مهم تره.تحت هر شرایطی نباید شکسته بشه.
دوم وقتی میبینم حرفش دیگه منطقی و علمی نیس، درون خودم
سلام بچه ها حالم خوب نبود یه چند تا جک خوندم شاید بهتر شم...نشدم ولی گفتم بزارم براتون :)

نمیفهمم چرا وقتی زبونتو تصادفی گاز میگیری درد میگیره ولی از عمد ک گاز میگیری درد نمیگیره

حتی نمیفهمم چرا الان شما دارید اینکارو میکنید 

////////////////////////////////////////////////////////////////////

قابل توجه دخترایی ک منو از دست میدید!!!

یعنی لگدی ک شما به بختتون زدیدو بروسلی به حریفاش نمیزد

///////////////////////////////////////////////////////////////////////
یه بارم نامزدم با
#یادداشت_1

دیگر دیریست که پوچی و پوکی
ادعای توان عملکردی سازمان منطقه‌ی آزاد اروند در تمامی حوزه ها‌ی توسعه و پیشرفت
منطقه‌ای، دست کم به خودِ ساکنان خطه‌ی رنجور و زخمی اروند به اثبات رسیده است و
مدت‌هاست از بازماندگان امیدوار به اثربخشی ساختار و سازمان فعلی در گفتار و
نوشتار فضای رسانه‌ای منطقه اثری به چشم نمی‌خورد، مگر اوقاتی خاص، از جمله موسم
انتخابات و از سوی اشخاصی عمدتاً سیاسی و با اغراض (امراض) سیاسی که خب بماند بحثش.

موضوع
سلاام. احوالتون چطوره؟
ماله من زیاد خوب نیس☹
تمپلتون چند روزیه برگشته سیاره ش و من دیگه مهمون ندارم! 
هوای سیاره زیاد بد نیس. آفتابه و آسمون آبیه آبی و چند تا ابر کمولوس سفید تو آسمون دور از هم دیده میشه و خوشبختانه به اندازه ی تهران گرم نیس! (شماها دارین میپزین خدا به دادتون برسه❤)
یه قوری زرشکی کوچولو دارم از جنس چینی! خیلی قیافه کاریکاتوری و گوگولیی داره 
توی اون چای درست کردم و نشستم تو تراس کلبه م 
وای که نمیدونین چه کلبه ی قشنگیه....
سفید
NAQIB POOL GROUP
NAQIB ESTAKHR GROUP
گروه نقیب استخرمشاوره  ،  محاسبه  ،  طراحی  ،  نظارت  ،  ساخت تعمیر ، بازسازی و نوسازی کامل پروژه های : استخر شنا : خصوصی و عمومی جکوزی : معمولی ، تلفیقی ، درمانیمجموعه پارک آبی ، رودخانه مصنوعی ، استخر موج ، اتاق بارانمجتمع آبدرمانی  (هیدروتراپی ) ،  مجموعه اسپا  و  ماساژ ، حمام سنتی ایرانی سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمکآبنما ، برکـه  ، دریاچه مصنوعیدر ایران و کشورهای همجوار 
زیر کار قبل از نصب کاشی استخری

رنگارنگی دنیا گونه
یا آفتاب پرستی
چاق تر میشی روز به روز 
بپرسم شغله شریف 
میکنی چاق کارارو
اخه میخوره به چه دردت
پول بعده مرگت 
سخت میشه حملت
بازی تو نمایش
از لاله خون 
علاجه دردا پول نی به این سو قسم
نداره فایده حسرت یا حسد
ستاره نداری حالا میکنی رصد
آرزو میکنی کاش داشتی بال 
تا این راه 
با این بار 
وسواس
 داری با این
 وسوسه
تا برسی به حق
باید پارو بزنی
اسکناس سهمه تو نیس
باش دست به یقه 
حالا وقته نبشه قبره
نقشه منه حاکمه خیابون
بغضه کلانه
سرامیک کاری به روش چسبی
یکی از جدیدترین روش های سرامیک کاری ، روش چسبی است که به خاطر مزایایی که دارد بسیار پرکاربرد شده است. البته از چسب برای کاشی کاری ساده ، کاشی کاری مدرن و کاشی کاری ساختمان و سنگ کاری ساختمان هم استفاده می کنند. در روش های قبلی از ملات سیمان و ماسه برای کاشی کاری و سرامیک کاری استفاده می شد که هم بسیار زمان بر است و هم ملات زود خشک می شود. در واقع چسب کاشی و سرامیک جایگزین ملات ماسه و سیمان شده است که سرعت نصب سرامیک را بال

سالها پیش ( تقریبا ۱۲ سال پیش) خواهرم اینا سفری داشتند به لبنان و سوریه !
خواهرم میگفت از اونا  شنیدیم که میگفتن که ما انتخابات ریاست جمهوری مون مثل ایرانی ها نداریم ! 
انتخابات مجلس هم همین طور !!
ولی عوضش در رفاه کاملیم !! 
حکومت مون بیمه مون رو کاملا رایگان کرده و همه مردم بیمه رایگان دارند ( نه این بیمه ای که
ایرانی ها دارند از اون بیمه هایی که همه چیزش مفته )  خونه بهمون دادند و از همه مهمتر کار و شغل رو برای همه مردم قراره داده و حقوق و همه چ
یا رادَّ ما قد فات...

نهج البلاغه ی علی علیه السلام همیشه برام جذاب بود و همیشه هم بعد از مطالعه ی چند تا خطبه یا نامه، خوندنش رها می شد! تا این که یکی از مفسرین نهج البلاغه به کوی دانشگاه اومدن و فرمودن خوندن نهج البلاغه رو با حکمت ها شروع کنید. 
    دیروز حکمت ها تموم شد و حس فوق العاده ای داشت شنیدن حرف های عجیب و در عین حال ساده از زبان مردی در 1400 سال پیش! هنوز هم در برابر حکمت 474 متحیر و شرمسار باقی موندم و با سر پایین زمزمه ش می کنم که: " ما
دختر چیست؟
موجودی است که فقط شیطونی‌اش به یه دنیا می‌ارزهروز دختر مبارکاین متن ماله خودم نیست اما خیلی با من جور بود:(( دﻟﻢ ﺑﺮﺍی ﺩﺧﺘﺮﺍﻧﻪ‌ﻫﺎی ﻭﺟﻮﺩﻡ ﺗﻨ ﺷﺪﻩ. ﺑﺮﺍی ﺷﻴﻄﻨﺖﻫﺎی بیﻭﻗﻔﻪ، بی‌خیالیﻫﺎی ﻫﺮ ﺭﻭﺯﻩ، ﻧﺎﺯ ﻭ ﻛﺮﺷﻤﻪ‌ﻫﺎی ﻣﻦ ﻭ ﺁﻳﻨﻪ، ﺧﻨﺪﻩ‌ﻫﺎی ﺑﻠﻨﺪ ﻭ بی‌ﺩﻟﻴﻞ، ﺑﺮﺍی ﺁﻥ ﺍﺣﺴﺎﺳﺎﺕ ﻣﻬﺎﺭ ﻧﺸﺪنی، ﺣﺎﻻ ﺍﻣﺎ، ﺩﺧﺘﺮک ﺣﺴﺎﺱ ﻭ ﻧﺎﺯک نارنجی ﺩﺭﻭﻧﻢ ﻪ بی‌ﻫﻮﺍ ﺍﻳﻦ ﻫﻤﻪ ﺑﺰﺭ ﺷﺪﻩ، ﻪ ﻗﺪی ﻛﺸﻴﺪﻩ ﻃﺎ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بازار سنگ صراحی اصفهان